DOGECOIN – INTERNETOWY ŻART, KTÓRY ZYSKAŁ POPULARNOŚĆ. STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

DOGECOIN – INTERNETOWY ŻART, KTÓRY ZYSKAŁ POPULARNOŚĆ.

STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

Jakiś czas temu w internecie był bardzo popularny obrazek przedstawiający psa rasy Shiba Inus. Nazwano go mianem „doge”. Właśnie ten obrazek dał początek monecie o nazwie Dogecoin. Został wprowadzony 8 grudnia 2013r. Początkowo miał być żartem ze świata kryptowalut. Szybko jednak zdobył popularność. Obecnie służy do płatności na całym świecie.

Podstawowe informacje o walucie:

 • suma wszystkich obecnie istniejących Dogecoin:  112,984,896,382 DOGE
 • kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących Dogecoin)

  $609,936,250 USD

 • nowe bloki: co 1 minutę,
 • adresy Dogecoin są ciągiem 34 cyfr i liter (zarówno dużych jak i małych), zaczynając od litery D

  1 DOGE = $ 0.0054 USD (2018-02-03 15:23:11)

STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

Jakiś czas temu zajęłam się zbieraniem darmowych Dogecin. Dziś korzystam ze sprawdzonych stron, które mogę tu polecić.

FreeDogecoin

Jest to jedna z najlepszych i najbardziej popularnych stron do zbierania Dogecoin.

Do programu możesz się zarejestrować klikając TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się formularz rejestracji, w którym podajesz:

 Adres Dogecoin możesz wygenerować TUTAJ.

Po zakończeniu rejestracji (sprawdź e-maila – podczas mojej rejestracji należało kliknąć w link aktywacyjny – mogła być w międzyczasie zmiana) zaloguj się do swojego konta:

Po zalogowaniu, otworzy się strona:

Rozwiązujemy captcha i klikamy ROLL. Ilość uzyskanych Dogecoin zależy od wylosowanej liczby. Na potrzeby opisu programu rozwiązałam captcha, kliknęłam ROLL i wylosowałam liczbę 05254 uzyskując 0,50 DOGE. Niżej zegar zaczyna odmierzanie czasu – o następne DOGE można ubiegać się po godzinie czasu.

Wypłata

Na górze strony są dwa zielone przyciski:

Po kliknięciu w zielony przycisk WITHDRAW pojawi się tabelka:

W tabelce po odhaczeniu AUTO WITHDRAW ENABLED nasze zebrane DOGE będą automatycznie przesyłane do naszego portfela w niedzielę po osiągnięciu minimum 100 DOGE.

Program partnerski

Po kliknięciu w zakładkę REFER znajdziemy nasz link referencyjny oraz banery do promocji programu. Otrzymujemy 50% od ilości zebranych przez naszych poleconych DOGE.

Moon Dogecoin

Kolejny bardzo ciekawy kran do zbierania Dogecoin. Jest o tyle ciekawy, że o kolejne DOGE możemy się ubiegać już po 5 minutach, ale nie musimy. Jeżeli nie zalogujemy się do programu DOGE DALEJ BĘDĄ ZBIERAŁY SIĘ NA NASZYM KONCIE, aż do momentu kolejnego zalogowania się, ale im dłużej nie zalogujemy się licznik zwalnia i nalicza coraz mniej DOGE.

Aktualizacja 25.02.2018r.

Od 6 lipca 2017 r. wszystkie płatności od Moon Litecoin są dokonywane natychmiast i bezpośrednio na konto CoinPot dlatego zanim zarejestrujesz się do programu musisz zarejestrować się do mikroportfela CoinPot.

Aktualizacja 18.05.2018r.

Należę do osób, które zarejestrowały się do programu podając adres portfela DOGECOIN. Do 25 marca 2018r. wypłaty w każdą sobotę wpływały bez problemu do portfela. Od tego czasu kran przestał wypłacać zebrane DOGECOIN bezpośrednio do portfela. Zrobiłam więc w ten sposób: wylogowałam się z programu i jeszcze raz zarejestrowałam się podając adres email CoinPot. Teraz bez problemu zebrane DOGECOIN wpływają bezpośrednio do CoinPot.

Jeżeli należysz do osób, które dawno rejestrowały się w programie podając adres portfela DOGECOIN możesz zrobić tak samo.

DO COINPOT MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ KORZYSTAJĄC Z TEJ INSTRUKCJI – KLIKNIJ

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ

WAŻNE:

Rejestrując się do programu podajesz adres Email taki sam na jaki zarejestrowałeś się w CoinPot

Po zalogowaniu się otwiera nam się strona z captcha – rozwiązujemy i klikamy submit. ReCaptcha możemy zmienić na Captcha SolveMedia.

Po kliknięciu otwiera się nam strona główna na, której u góry widzimy ile zebraliśmy DOGE od ostatniej wypłaty, niżej czas jaki upłynął od poprzedniego logowania i ilość zebranych w tym czasie Dogecoins.

Klikamy w claim now, rozwiązujemy captcha, zebrane Dogecoin zostają dopisane do naszego konta i licznik zaczyna od nowa odmierzać czas.

Skrolujemy stronę lekko w dół i widzimy tabelkę:

Widoczne są tu bonusy jakie możemy otrzymać w programie:

 • Dayli loyalty bonus codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1% za każdy dzień, aż do 100%. Jeśli jednak pominiemy dzień – nie zalogujemy się na stronie wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa,
 • Referral bonus – u mnie wynosi on 0%. Jest to bonus za polecanie kranu innym osobom. Jeżeli polecisz kran znajomym i oni zarejestrują się z Twojego linka (znajdziesz go w zakładce „refer”) wówczas otrzymasz bonus 25% od zebranych Dogecoin przez Twoich poleconych. Chcąc korzystać z tego bonusu sam również musisz być aktywny w programie,
 • Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny – w moim przypadku tym razem wynosi 29%.

SHIBE WIN

SHIBE WIN to bardzo prosty kran DOGE. Możesz zbierać w nim monety bez przerwy. Zaletą kranu jest to, że zebrane DOGE przesyłane są od razu do mikro portfela Faucet Hub. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Faucet Hub możesz je założyć korzystając z instrukcji, którą znajdziesz TUTAJ

Po założeniu konta w Faucet Hub możesz zarejestrować się do przedstawianego kranu.

DO SHIBE WIN MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Klikamy Go Claim i przechodzimy do strony logowania:

Po zalogowaniu się dopasowujemy napisy z górnego wiersza do napisów pokazanych niżej. Bierzemy pod uwagę rodzaj trzcionki. Jak to zrobić starałam się pokazać na screenie niżej, ale dodam jeszcze krótki komentarz:

 • najpierw szukam w którym okienku na dole jest napis taką trzcionką jak widzę u góry pod nr 1 – po znalezieniu klikam w to okienko ( na screenie jest to również oznaczone 1 – to okienko kliknęłam jako pierwsze,
 • teraz patrzę na trzcionkę oznaczoną jako 2 – szukam takiej samej trzcionki spośród trzech trzcionek, które pozostały – oznaczyłam je cyfrą nr 2 – klikam w to okienko,
 • to samo robię z trzecim obrazkiem:

Tak jak pisałam po kliknięciu trzech okienek na dole pozostają one puste – zawsze jedno okienko pozostaje z napisem:

Klikamy Claim i zostajemy przeniesieni na stronę gdzie widzimy naszą wygraną:

Program partnerski

Swój link partnerski znajdziesz na dole strony głównej:

WW

DOGE-Faucet.com – Free Dogecoin Faucet

Jest to faucet, w ktorym zbieramy kryptowalutę Dogecoin.

UWAGA:

Na stronie pojawiają się czasami niecenzurowane reklamy. Jeżeli nie chcesz ich oglądać nie wchodź na stronę.

Chcąc korzystać z tego kranu musisz założyć sobie mikro portfel kryptowalut Faucet Hub. Portfel jest prosty, intuicyjny w obsłudze, a dodatkowo przygotowałam instrukcję korzystania z niego. Znajdziesz ją TUTAJ W Faucet Hub musisz wpisać adres swojego portfela Dogecoin i ten sam adres portfela podać w DOGE-Faucet.

Jeżeli nie masz jeszcze portfela Dogecoin możesz założyć go w CoinPayments klikając TUTAJ

DO DOGE-FAUCET MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij „Registerna górnym pasku. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się na emaila przyjdzie link weryfikacyjny. Należy kliknąć w niego. Otworzy się formularz logowania. Wypełnij go według wzoru:

Po zalogowaniu się otworzy się nam strona:

Po rozwiązaniu Captcha i kliknięciu Claim zobaczymy kolejną stronę:

Widzimy na niej ile Dogecoin wygraliśmy tym razem. Odświeżamy stronę (ja klikam „F5” na klawiaturze) i pokazuje się nam kolejna strona:

Na tej stronie odmierzany jest czas do następnego logowania.

Wypłata

Zebrane Dogecoin możemy wypłacić w każdej chwili do mikro portfela Faucet Hub. W tym celu klikamy „Withdraw” na górnym pasku. Otworzy się wówczas strona, którą wypełniamy według wzoru:

Za zlecenie wypłaty jak widać na screenie pobierane jest fee w wysokości 1.5%.

Program partnerski

Po kliknięciu „Referral” na górny pasku otworzy się strona na której znajduje się link partnerski do promowania programu.

Rejestrując się do powyższych stron  z moich linków partnerskich możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz