DOGECOIN – INTERNETOWY ŻART, KTÓRY ZYSKAŁ POPULARNOŚĆ. STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

DOGECOIN – INTERNETOWY ŻART, KTÓRY ZYSKAŁ POPULARNOŚĆ.

STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

Jakiś czas temu w internecie był bardzo popularny obrazek przedstawiający psa rasy Shiba Inus. Nazwano go mianem „doge”. Właśnie ten obrazek dał początek monecie o nazwie Dogecoin. Został wprowadzony 8 grudnia 2013r. Początkowo miał być żartem ze świata kryptowalut. Szybko jednak zdobył popularność. Obecnie służy do płatności na całym świecie.

Podstawowe informacje o walucie:

 • suma wszystkich obecnie istniejących Dogecoin: 109 745 345 952 DOGE,

 • kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących Dogecoin)

  $ 357 867 815 USD,

 • nowe bloki: co 1 minutę,

 • adresy Dogecoin są ciągiem 34 cyfr i liter (zarówno dużych jak i małych), zaczynając od litery D

  1 DOGE = $ 0.0033 USD – dane z 13 czerwca 2017 r.

Wartość Doge w stosunku do $ z ostatnich trzech miesięcy przedstawia poniższy wykres – tekst źródłowy: https://bitinfocharts.com/pl/comparison/dogecoin-price.html#3m

Ciekawie również przedstawia się pozycja Dogecoin wśród 20 najpopularniejszych kryptowalut w okresie od 1 stycznia 2016r. do 31 maja 2017r.

STRONY DO ZBIERANIA DOGECIN.

Jakiś czas temu zajęłam się zbieraniem darmowych Dogecin. Dziś korzystam ze sprawdzonych stron, które mogę tu polecić.

FreeDogecoin

Jest to jedna z najlepszych i najbardziej popularnych stron do zbierania Dogecoin.

Do programu możesz się zarejestrować klikając TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się formularz rejestracji, w którym podajesz:

 

Adres Dogecoin możesz wygenerować TUTAJ.

Po zakończeniu rejestracji (sprawdź e-maila – podczas mojej rejestracji należało kliknąć w link aktywacyjny – mogła być w międzyczasie zmiana) zaloguj się do swojego konta:

Po zalogowaniu, otworzy się strona:

Rozwiązujemy captcha i klikamy ROLL. Ilość uzyskanych Dogecoin zależy od wylosowanej liczby. Na potrzeby opisu programu rozwiązałam captcha, kliknęłam ROLL i wylosowałam liczbę 05254 uzyskując 0,50 DOGE. Niżej zegar zaczyna odmierzanie czasu – o następne DOGE można ubiegać się po godzinie czasu.

Wypłata

Na górze strony są dwa zielone przyciski:

Po kliknięciu w zielony przycisk WITHDRAW pojawi się tabelka:

W tabelce po odhaczeniu AUTO WITHDRAW ENABLED nasze zebrane DOGE będą automatycznie przesyłane do naszego portfela w niedzielę po osiągnięciu minimum 100 DOGE.

Program partnerski

Po kliknięciu w zakładkę REFER znajdziemy nasz link referencyjny oraz banery do promocji programu. Otrzymujemy 50% od ilości zebranych przez naszych poleconych DOGE.

Moon Dogecoin

Kolejny bardzo ciekawy kran do zbierania Dogecoin. Jest o tyle ciekawy, że o kolejne DOGE możemy się ubiegać już po 5 minutach, ale nie musimy. Jeżeli nie zalogujemy się do programu DOGE DALEJ BĘDĄ ZBIERAŁY SIĘ NA NASZYM KONCIE, aż do momentu kolejnego zalogowania się, ale im dłużej nie zalogujemy się licznik zwalnia i nalicza coraz mniej DOGE.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona rejestracji:

Podczas rejestracji wpisujemy adres swojego portfela Dogecoin i klikamy sign in. Otwiera nam się strona z captcha – rozwiązujemy i klikamy submit.

Po kliknięciu otwiera się nam strona główna na, której u góry widzimy ile zebraliśmy DOGE od ostatniej wypłaty, niżej czas jaki upłynął od poprzedniego logowania i ilość zebranych w tym czasie Dogecoins.

Klikamy w claim now, rozwiązujemy captcha, zebrane Dogecoin zostają dopisane do naszego konta i licznik zaczyna od nowa odmierzać czas.

Skrolujemy stronę lekko w dół i widzimy tabelkę:

Widoczne są tu bonusy jakie możemy otrzymać w programie:

 • Dayli loyalty bonus codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1% za każdy dzień, aż do 100%. Jeśli jednak pominiemy dzień – nie zalogujemy się na stronie wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa,

 • Referral bonus – u mnie wynosi on 0%. Jest to bonus za polecanie kranu innym osobom. Jeżeli polecisz kran znajomym i oni zarejestrują się z Twojego linka (znajdziesz go w zakładce „refer”) wówczas otrzymasz bonus 25% od zebranych Dogecoin przez Twoich poleconych. Chcąc korzystać z tego bonusu sam również musisz być aktywny w programie,

 • Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny – w moim przypadku tym razem wynosi 29%.

W tabelce jest jeszcze jedna bardzo ważna informacja: Twoje saldo zostanie wypłacone bezpośrednio do portfela w niedzielę każdego tygodnia, pod warunkiem, że będzie co najmniej 100 Dogecoin.

BoxDoge

Aktualizacja – 17 września 2017r. Strona od pewnego czasu nie wypłaca zebranych DOGE. Wpis na razie pozostawiam licząc na to, że są to tymczasowe problemy.

To kran, który testuję.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Rejestrujemy się podając adres swojego portfela Dogecoin i klikając REGISTRATION.

Logujemy się również podając swój adres Dogecoin i klikając SIGN IN.

Po zalogowaniu się klikamy w SELECT BOX:

Otwiera się nam 25 skrzyń:

Klikamy w jedną z nich, która otwiera się i wskazuje ile POINTS = DOGECOINS wylosowaliśmy. Następnie pojawia się napis:

Teraz mamy dwie możliwości:

 • można kliknąć w TAKE O,33 POINTS (tyle wylosowałam za pierwszym razem), albo kliknąć w TRY SECOND CHANCE i losować jeszcze raz.

Ja losowałam jeszcze raz:

Tym razem uzyskałam 0,29 Dogecoins i tyle zostało dopisane do konta. Teraz klikamy w next:

Rozwiązujemy captcha, klikamy GET MY POINTS:

Dogecoins zostają dopisane do naszego konta. Za 10 minut możemy ubiegać się o następne.

W zakładce NEEDED TO PLAY jest dodatkowe losowanie konkursowe. Możemy z niego skorzystać kiedy zamiast napisu pojawi się uśmiechnięta buzia (po 20 kolejnych losowaniach). Klikamy na nią, klikamy w START GAME. Pojawiają się kolejne rzędy skrzyń. W każdym rzędzie klikamy w jedną skrzynię do czasu kiedy klikniemy „0,0”. Wygrane Dogecoins sumują się:

Moja wygrana tym razem wynosi 17,09 Dogecoins. Klikamy w Total Prize: 17,09 POINTS! Next, rozwiązujemy captcha, klikamy GET MY POINTS i Dogecoin zostają dopisane do naszego konta.

Jest tu również program partnerski. Po kliknięciu w znaczek Referral znajdziemy swój link polecający. Otrzymujemy 20% od kliknięć osób, które zarejestrują się z naszego linka.

Tak jak pisałam wyżej testuję program, więc informację o wypłacie przekażę w późniejszym terminie.

Rejestrując się do powyższych stron  z moich linków partnerskich możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz