PROGRAMY TYPU REVENUE SHARE

PROGRAMY TYPU REVENUE SHARE

Określenie Revenue Share pochodzi z języka angielskiego i w tłumaczeniu oznacza udział w przychodach. Programy te dzielą się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam i często z innych źródeł przychodu. Najczęściej programy te oferują zakup adpacków (paczek reklamowych), które użytkownicy wykorzystują do promocji własnych projektów, biznesów, blogów, stron  czy linków partnerskich do innych programów. Aby móc zdobyć naliczenia dzienne należy obejrzeć określoną przez program ilość reklam (najczęściej jest to 10 reklam). Jeśli tego nie zrobimy nie uzyskamy naliczeń, czyli udziału w zyskach.

Sposoby zarabiania w programach Revenue Share:

  • zakup pakietów reklamowych, czyli inwestowanie własnych środków. Zwrot z zakupionych pakietów reklam jest najczęściej 110 – 120 %,
  • polecanie programu innym osobom – z tego tytułu zarabia się w granicach 10% (ale jest to różny % w różnych programach). Niektóre programy mają wielopoziomowe programy partnerskie i wówczas otrzymujemy również prowizję od poleconych naszych poleconych,
  • oglądanie płatnych reklam, czyli tak zwanych „Cash Links” – nie we wszystkich programach,
  • reklamowanie własnych biznesów może wygenerować dodatkowy przychód.

Obecnie działam w następujących programach Revenue Share:

FutureNet

Portal FutureNet swoją działalność na rynku online rozpoczął już w listopadzie 2014 roku. Jest to platforma społecznościowa podobna do facebooka z tą różnicą, że płaci swoim użytkownikom za aktywność i ilość spędzonego czasu na portalu. Jako jeden z nielicznych ma mnóstwo pomysłów, które sprawiają, że firma staje się stabilna. Na portalu rozwijają się dynamicznie sektory online i sprzedaja różne produkty: multimedia, gry online, narzędzia do rozwoju biznesu przez Internet oraz program matrycowy. Od dłuższego czasu firma planuje otwarcie własnej sieci kawiarni „Futurenet Coffee”. FutureNet wszedł również we współpracę z BMW Team – każdy użytkownik portalu będzie mógł kupić auto BMW w kwocie niższej o około 20%.

Bardzo ciekawą propozycją dla użytkowników platformy jest też Futurenet Shopping gdzie możemy skorzystać z wyszukiwarki cen tanich połączeń lotniczych, hoteli, atrakcji w danym regionie itp. Ciekawym rozwiązaniem jest również sklep internetowy. W ten sposób firma pozyskując dodatkowe fundusze buduje bufor pozwalający jej dynamicznie rozwijać się.

Właścicielami są Roman Ziemian oraz Stephan Morgenstern – osoby znane użytkownikom platformy. Firma ma swoją siedzibę  we Wrocławiu.

FutureAdPro

FutureAdPro jest  pierwszym znanym mi  programem Revenue Share, który posiada własną platformę społecznościową FutureNet. Tak jak w innych programach Revenue Share  chcąc zarabiać kupujemy pakiety reklam (adpacki). Można kupić tu adpacki za 50 $ i 10 $. Naliczenia z zysku wynoszą tu 1% dziennie. Czas pracy adpacka za 50 $ wynosi około 120 dni. Adpacki za 10 $ procentowo wypracowują tyle samo, ale pracują wolniej – 80% prędkości adpacka za 50 $. Warunkiem otrzymania naliczeń z zysku jest obejrzenie 10 reklam raz na 24 godziny. Zysk z adpacka wynosi 20%, czyli adpack za 50 $ zamyka się po wypracowaniu 60 $, natomiast za 10 $ po wypracowaniu 12 $.

5% naliczeń jest deponowane na koncie online. Środki zdeponowane na tym koncie mogą zostać przeznaczone na zakup reklamy oraz na opłaty związane z rocznym abonamentem. Dodatkowo 5% z naszego wypłacanego zysku, odkładane jest na matrycę w FutureNet, która wykupuje się automatycznie po uzbieraniu odpowiedniej kwoty.

Jest tu dostępny polski panel językowy, ale program jest wielojęzyczny i możemy zmieniać język na angielski, niemiecki, hiszpański itd.

System prowizji za polecanie programu zależy od posiadanego abonamentu.  Na koncie bezpłatnym (do 50 adpacków) prowizja z zakupów poleconych wynosi 3%, a im wyższy abonament opłacamy, tym prowizja jest wyższa – do 8% za zakupy osób  pierwszego poziomu. Prowizje z pozostałych 4 poziomów nie obejmują konta darmowego.

Rejestracja do programu FutureNet i FutureAdPro: KLIKNIJ TUTAJ

Rejestrując się z mojego linka do w/w programu, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share  pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.
Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.
Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.
 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.
Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.