PROGRAMY TYPU REVENUE SHARE

PROGRAMY TYPU REVENUE SHARE

Określenie Revenue Share pochodzi z języka angielskiego i w tłumaczeniu oznacza udział w przychodach. Programy te dzielą się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam i często z innych źródeł przychodu. Najczęściej programy te oferują zakup adpacków (paczek reklamowych), które użytkownicy wykorzystują do promocji własnych projektów, biznesów, blogów, stron  czy linków partnerskich do innych programów. Aby móc zdobyć naliczenia dzienne należy obejrzeć określoną przez program ilość reklam (najczęściej jest to 10 reklam). Jeśli tego nie zrobimy nie uzyskamy naliczeń, czyli udziału w zyskach.

Sposoby zarabiania w programach Revenue Share:

  • zakup pakietów reklamowych, czyli inwestowanie własnych środków. Zwrot z zakupionych pakietów reklam jest najczęściej 110 – 120 %,
  • polecanie programu innym osobom – z tego tytułu zarabia się w granicach 10% (ale jest to różny % w różnych programach). Niektóre programy mają wielopoziomowe programy partnerskie i wówczas otrzymujemy również prowizję od poleconych naszych poleconych,
  • oglądanie płatnych reklam, czyli tak zwanych „Cash Links” – nie we wszystkich programach,
  • reklamowanie własnych biznesów może wygenerować dodatkowy przychód.

OBECNIE NIE DZIAŁAM W ŻADNYM PROGRAMIE REVENUE SHARE, KTÓRY CHCIAŁABYM POLECAĆ.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Wpłacając własne środki w programy typu Reveneu Share  pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.
Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.
Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.
 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.
Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.