O mnie

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu.
Nazywam się Kazimiera Nurczyk. Mieszkam w województwie pomorskim

Czym się zajmuję?
Z wykształcenia jestem nauczycielką. Z oświatą związane było całe moje życie zawodowe.W czerwcu 2014r. przeszłam na emeryturę. Tym zamknęłam pewien etap swojego życia, ale nie po to, żeby siedzieć, lecz po to, żeby sięgnąć wyżej, żeby dalej się rozwijać. Interesuje mnie rozwój osobisty człowieka oraz marketing internetowy.

Mnóstwo przeczytanych książek, kursy i warsztaty, kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w szkoleniu i współpracy z ludźmi to coś, czym chcę się dzielić z Tobą. Zapraszam Cię do korzystania   z mojej wiedzy i doświadczenia, aby szybciej i skuteczniej  rozwijać się i osiągać swoje cele.

Bardzo lubię pomagać innym zarówno w rozwoju zawodowym jak i życiu prywatnym. Nie boję się nowych wyzwań, ponieważ wiem, że to może być początek dobrych zmian.

W życiu pamiętam o trzech ważnych rzeczach:
• szacunku dla siebie,
• szacunku dla innych,
• odpowiedzialności za swoje czyny.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie jakość, kompetencje, relacje, pracowitość, kreatywność, odezwij się do mnie: nurczyk.kazimiera@gmail.com.

Podstawą osiągnięcia sukcesu jest szybkie podejmowanie decyzji. Jeśli ją podejmiesz to znaczy, że osiągnąłeś już pierwszy sukces. Następne będą uzależnione od Twojego zaangażowania i ilości poświęconego czasu.

Dodaj komentarz