PROGRAMY PAID-TO-CLICK

PROGRAMY PAID-TO-CLICK

Programy Paid-To-Click (w skrócie PTC) to strony internetowe, które płacą swoim użytkownikom za oglądanie reklam. Często oferują też inne sposoby na zarabianie dodatkowych pieniędzy – ankiety, kliki konkursowe, wykonywanie zadań itp. Oferują też program partnerski, czyli otrzymujemy prowizję za polecanie programu innym osobom.

Jest to jedna z najprostszych, jeśli nie najłatwiejszych możliwości zarobkowych w Internecie.

Przedstawiam tu programy, z których sama korzystam i które są znane ze swojej stabilności i niezawodności.

ClixSense = ySense


Aktualizacja 08.08.2019r.

W dniu 31.07.2019r. program zmienił nazwę na ySense.

Jednocześnie zmienił się link do promowania programu.

ClixSense to jeden z najlepszych programów na rynku. Członkostwo w ClixSense jest darmowe i w każdej chwili można z niego zrezygnować. Jest to program międzynarodowy. Aby przystąpić do programu, musisz mieć minimum 16 lat. Właścicielem strony jest Jim Grago (USA). Firma zarejestrowana jest na terenie Stanów Zjednoczonych, a działa już od 2007 roku.

Podstawową metodą zarobku w ClixSense jest wypełnianie ankiet. Dodatkowo można zarobić  wykonując drobne zadania oraz zapraszając do programu nowych użytkowników. ClixSense udostępnia link referencyjny i banery do zapraszania nowych użytkowników.

Minimum do wypłaty wynosi 10$. Czas oczekiwania na wypłatę – 2 do 5 dni roboczych.

Rejestracja do programu: KLIKNIJ TUTAJ

Pełny opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Neobux

Neobux to program typu PTC. Strona istnieje i wypłaca systematycznie od 2008 roku. Właścicielem strony jest „Fernando” z Porugalii, NeoDev,Lda. Neobux charakteryzuje się  niskim minimum potrzebnym do wypłaty – 2$ w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest większe o 1$, aż do osiągnięcia 10$. Wypłaty realizowane są w trybie instant (błyskawicznie). Strona dostępna jest w języku angielskim i kilku innych językach. Uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów. W każdej chwili można z niego zrezygnować. W programie można mieć tylko jedno konto – próba stworzenia kolejnego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont.

W Neobux zarabiamy oglądając płatne reklamy. Są one dostępne po zalogowaniu się na stronie programu w zakładce „View Advertisements”. Wartość reklam wynosi od 0,001$ do 0,015$. Najwięcej jest reklam o wartości 0,001$. W programie jest dziennie do obejrzenia 15+ reklam. Możemy również zarobić na polecaniu programu innym użytkownikom. Na stronie programu w zakładce „banners” znajdziemy nasz link polecający i banery do promocji programu.

W programie w zakładce Surveys dostępne są ankiety i to na nich najwięcej zarabiamy.

Rejestracja do programu: KLIKNIJ TUTAJ

Pełny opis programu: KLIKNIJ TUTAJ

Rejestrując się z mojego linka do któregoś z w/w programów, możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.