JAK ZAROBIĆ TOKENY Z COINBASE I PRZEGLADARKĄ BRAVE?

Coinbase wprowadziło program pozwalający na zarobienie tokenów i kryptowalut. Celem tego programu jest edukacja społeczeństwa na temat kryptowalut oraz przeglądarki Brave.

O przeglądarce Brawe i możliwości zarobienia na niej tokenów BAT napiszę wkrótce.

Aby móc zarobić pierwsze tokeny trzeba mieć założony portfel kryptowalut Coinbase. Jeżeli nie posiadasz jeszcze portfela Coinbase możesz zarejestrować się TUTAJ

Po założeniu Coinbase kliknij TUTAJ

Otworzy się strona:

Kliknij „Earn” (u góry, przy słowie coinbase). Pojawią się tokeny jakie możesz na dzień dzisiejszy zdobyć: Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) i Ox (ZRX).

Przy każdym z nich kliknij w niebieskie okienko ze słowem View, aby zapisać się na listę oczekujących. Po kliknięciu powinno pojawić się z prawej strony obrazka „v Joinet Waitlist” – zobacz na moim obrazku przy Stellar Lumens. W moim przypadku przy pozostałych jest już widoczna kwota, którą zarobiłam.

Teraz oczekujesz na E-mail od Coinbase. Do każdej kryptowaluty przyjdzie osobny E-mail. Dopiero wtedy możesz zarobić te kryptowaluty. E-mail nie przychodzi od razu. Może to potrwać nawet kilka dni. Na wszelki wypadek sprawdzaj też Spam.

Pokażę Ci jak jak zarobić kryptowaluty na przykładzie Basic Attention Token (BAT). Następne kryptowaluty zarobisz w ten sam sposób.

Tak wygląda E-mail od Coinbase:

Kliknij Earn BAT. Oworzy się strona:

Na tej stronie kliknij Sign in to start, żeby jednocześnie zalogować się na swoje konto Coinbase. Po zalogowaniu się wróć na poprzednią stronę.

Obejrzyj 3 lekcje – krótkie filmy, klikając w niebieski przycisk Earn $1 BAT:

Pod każdym filmem znajduje się krótki quiz. Jeżeli nie jesteś zalogowany w Coinbase musisz to zrobić klikając Sign In. Dopiero wtedy odpowiedz na pytania quizu. Jeżeli dasz właściwą odpowiedź Tokeny od razu znajdą się na Twoim koncie w Coinbase.

Po lekcji 3 scroluj stronę lekko w dół i zainstaluj przeglądarkę Brave Browser:

Po zainstalowaniu należy skopiować link w pokazanym na screenie miejscu i wkleić go do przeglądarki Brave:

Ilość tokenów jest ograniczona dlatego warto zarobić je jak najszybciej – kto pierwszy ten lepszy.

W ten sam sposób zarobisz pozostałe kryptowaluty.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od 2015r. zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Brave i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz