JAK ZAROBIĆ TOKENY Z COINBASE I PRZEGLADARKĄ BRAVE?

Coinbase wprowadziło program pozwalający na zarobienie tokenów i kryptowalut. Celem tego programu jest edukacja społeczeństwa na temat kryptowalut oraz przeglądarki Brave.

Aby móc zarobić pierwsze tokeny trzeba mieć założony portfel kryptowalut Coinbase. Jeżeli nie posiadasz jeszcze portfela Coinbase możesz zarejestrować się TUTAJ

Po założeniu Coinbase kliknij TUTAJ

Otworzy się strona:

Kliknij „Earn” (u góry, przy słowie coinbase). Pojawią się tokeny jakie możesz na dzień dzisiejszy zdobyć: Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) i Ox (ZRX).

Przy każdym z nich kliknij w niebieskie okienko ze słowem View, aby zapisać się na listę oczekujących. Po kliknięciu powinno pojawić się z prawej strony obrazka „v Joinet Waitlist” – zobacz na moim obrazku przy Stellar Lumens. W moim przypadku przy pozostałych jest już widoczna kwota, którą zarobiłam.

Teraz oczekujesz na E-mail od Coinbase. Do każdej kryptowaluty przyjdzie osobny E-mail. Dopiero wtedy możesz zarobić te kryptowaluty. E-mail nie przychodzi od razu. Może to potrwać nawet kilka dni. Na wszelki wypadek sprawdzaj też Spam.

Pokażę Ci jak jak zarobić kryptowaluty na przykładzie Basic Attention Token (BAT). Następne kryptowaluty zarobisz w ten sam sposób.

Tak wygląda E-mail od Coinbase:

Kliknij Earn BAT. Oworzy się strona:

Na tej stronie kliknij Sign in to start, żeby jednocześnie zalogować się na swoje konto Coinbase. Po zalogowaniu się wróć na poprzednią stronę.

Obejrzyj 3 lekcje – krótkie filmy, klikając w niebieski przycisk Earn $1 BAT:

Pod każdym filmem znajduje się krótki quiz. Jeżeli nie jesteś zalogowany w Coinbase musisz to zrobić klikając Sign In. Dopiero wtedy odpowiedz na pytania quizu. Jeżeli dasz właściwą odpowiedź Tokeny od razu znajdą się na Twoim koncie w Coinbase.

Po lekcji 3 scroluj stronę lekko w dół i zainstaluj przeglądarkę Brave Browser:

Po zainstalowaniu należy skopiować link w pokazanym na screenie miejscu i wkleić go do przeglądarki Brave:

Ilość tokenów jest ograniczona dlatego warto zarobić je jak najszybciej – kto pierwszy ten lepszy.

W ten sam sposób zarobisz pozostałe kryptowaluty.

Aktualizacja 29.05.2019r.

W tej chwili nie musisz już czekać na email z Coinbase, żeby zarobić $50 XLM. Możesz to zrobić korzystając z linku osoby, która już taki link posiada. Ja wcześniej zapisałam się, otrzymałam email z Coinbase, wykonałam lekcje i w ten sposób otrzymałam link, którym mogę dzielić się dalej.

CHCĄC SKORZYSTAĆ Z MOJEGO LINKU KLIKNIJ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Najpierw zaznacz „V”, oznacza to, że rozumiesz, iż przyjęcie tego zaproszenia nie stanowi gwarancji, że będziesz uprawniony do otrzymania XLM.

Następnie kliknij „Create an account” i utwórz konto w Coinbase – jeżeli jeszcze go nie masz lub zaloguj się do swojego konta w Coinbase (jeżeli już je masz) klikając „Sign in to Coinbase”.

Po założeniu konta bądź zalogowaniu się do już założonego wcześniej konta należy je zweryfikować:

Po zweryfikowaniu konta kliknij przycisk Get started i od razu zaloguj się do swojego konta Coinbase, aby rozpocząć. Nie musisz czekać na e-mail od Coinbase.

Obejrzyj kolejno wideo do każdej z 5 lekcji i rozwiąż quiz pod kazdą z nich.

Po rozwiązaniu ostatniego quizu możesz pobrać już swój link polecający. W tym celu kliknij Earn $40 XLM:

Po kliknięciu otworzy się strona, na której będzie Twój link polecający:

Korzystając z tego linku możesz zapraszać kolejne osoby do zarobienia $50 XLM.
Zaproszone osoby muszą zweryfikować swoje konto i ukończyć przynajmniej jedną lekcję.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od 2015r. zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Brave i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „JAK ZAROBIĆ TOKENY Z COINBASE I PRZEGLADARKĄ BRAVE?

  1. Wiola pisze:

    Próbowałam wg Pani instrukcji i z Pani linku odnośnie XLM, ale niestety nadal mam komunikat: „You’re on the waitlist” i dalej informacja, że powiadomią mnie jak będę się kwalifikować.

    • Kazimiera Nurczyk pisze:

      Widocznie znowu zmienili zasady – mają do tego prawo. Na powiadomienie czekałam około miesiąca więc proszę uzbroić się w cierpliwość. Może teraz przyjdzie szybciej, czego serdecznie Pani życzę 🙂

Dodaj komentarz