Zcash (ZEC) – OPIS KRYPTOWALUTY. KRANY DO ZBIERANIA Zcash

Prace nad pierwowzorem protokołu Zcash zwanego wtedy Zerocash zostały rozpoczęte w 2014r. Projekt Zcash został ogłoszony 20 stycznia 2016 roku przez Zooko Wilcoxa, założyciela firmy Zerocoin Electric Coin Company. Uruchomienie sieci nastąpiło 28 października 2016 roku.

Kryptowaluta Zcash na giełdzie występuje pod skrótem ZEC.

Zcash to zdecentralizowana waluta peer-to-peer, której głównym celem jest zapewnienie maksymalnej anonimowości każdemu uczestnikowi transakcji. Do szyfrowania swoich transakcji używa algorytmu zwanego zk-SNARK. Jest to skuteczny i zaawansowany system szyfrowania transakcji uniemożliwiający znalezienie jej nadawcy i odbiorcy. Opcjonalnie Zcash pozwala również na transakcje transparentne.

Podstawowe informacje o Zcash:

Maksymalna ilość monet: 21,000,000 ZEC

Wydobytych monet: 1,672,744 ZEC

Pierwszy blok: 2016-10-28

Średni czas pomiędzy blokami: 2m 30s

Nagroda w bloku: 12,5 ZEC

Algorytm: Equihash

lość monet jest ograniczona do 21 milonów ZEC. Podobnie jak w przypadku Bitcoina nagroda w bloku zmniejsza się o połowę co 4 lata.

ŹRÓDŁO: https://bithub.pl/kryptowaluty/zcash/

STRONY DO ZBIERANIA ZCASH

ZEC-Faucet.com – Free Zcash Faucet

ZEC-Faucet to kran w którym zbieramy kryptowalutę Zcash.

UWAGA:

Na stronie pojawiają się czasami niecenzurowane reklamy. Jeżeli nie chcesz ich oglądać nie wchodź na stronę.

Chcąc korzystać z tego kranu musisz założyć sobie mikro portfel kryptowalut Faucet Hub. Portfel jest prosty, intuicyjny w obsłudze, a dodatkowo przygotowałam instrukcję korzystania z niego. Znajdziesz ją TUTAJ W FaucetHub musisz wpisać adres swojego portfela Zcash i ten sam adres portfela podać w ZEC-Faucet.

Jeżeli nie masz jeszcze portfela Zcash możesz założyć go w CoinPayments klikając TUTAJ

DO ZEC-FAUCET MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:


Kliknij „Registerna górnym pasku. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się na emaila przyjdzie link weryfikacyjny. Należy kliknąć w niego. Otworzy się formularz logowania. Wypełnij go według wzoru:

Po zalogowaniu się otworzy się nam strona:

Po rozwiązaniu Captcha i kliknięciu Claim zobaczymy kolejną stronę:

Widzimy na niej ile ZEC wygraliśmy tym razem. Odświeżamy stronę (ja klikam „F5” na klawiaturze) i pokazuje się nam kolejna strona:

Na tej stronie odmierzany jest czas do następnego logowania.

Wypłata

Zebrane ZEC możemy wypłacić w każdej chwili do mikro portfela Faucet Hub. W tym celu klikamy „Withdraw” na górnym pasku. Otworzy się wówczas strona, którą wypełniamy według wzoru:

Za zlecenie wypłaty jak widać na screenie pobierane jest fee w wysokości 1.5%.

Program partnerski

Po kliknięciu „Referral” na górny pasku otworzy się strona na której znajduje się link partnerski do promowania programu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od trzech lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz