PROGRAMY TYPU HYIP

PROGRAMY TYPU HYIP

Programy typu hyip (High Yield Investment Program) to programy inwestycyjne  o wysokiej stopie zysku, ale i o wysokim stopniu ryzyka. Straty w tych programach są rzeczą normalną, ale bardzo wysokie procentowo zyski również. Dlatego każdy sam musi ocenić swoje możliwości, potrzeby i akceptowalny poziom ryzyka. Ja po prostu przedstawiam  programy typu HYIP z których obecnie korzystam i które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Z tego względu nie podaję linków referencyjnych do programów, które przedstawiam. Jeżeli interesuje Cię, któryś z programów odezwij się do mnie na Facebook bądź napisz do mnie na adres e-mail. Dane te znajdziesz na dole artykułu.

 

OBECNIE NIE KORZYSTAM Z PROGRAMÓW TYPU HYIP.

 

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Wpłacając własne środki do programów typu HYIP  pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.
Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.
Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.
 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.