CZYM JEST LITECOIN? STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN.

 

CZYM JEST LITECOIN?    STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN.

 

Litecoin to popularna kryptowaluta niemal identyczna technicznie jak Bitcoin. Tak jak Bitcoin jest tworzony i przekazywany bez udziału centralnego emitenta. Różni się od Bitcoina trzema podstawowymi cechami:

  • Litecoin przetwarza blok co 2,5 minuty, podczas gdy Bitcoin robi to co 10 minut, co pozwala na czterokrotnie szybsze potwierdzenie transakcji,

  • sieć Litecoin wyprodukuje 84 miliony monet w porównaniu z 21 milionami BTC,

  • stworzenie koparek wykorzystujących Skrypt przy kopaniu Litecoin wydaje się o wiele trudniejsze niż układów na potrzeby bitcoin oraz kosztowniejsze z powodu konieczności zastosowania szybkich pamięci.

Podstawowe informacje o walucie:

  • Litecoin został wydany 7 października 2011r,.
  • każdy Litecoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek zwanych litoshi,
  • suma wszystkich obecnie istniejących Litecoin: 51 621 470 LTC,
  • kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących Litecoin): $2 428 624 211 USD.

 

1 LTC = $ 47.05 USD – dane z 19.06.2017r.

STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN

Moon Litecoin

Jest to strona identyczna jak Moon Dogecoin i Moon Bitcoin, które zostały już opisane na blogu.

O kolejne Litecoin możemy tu ubiegać się co 5 minut, ale jeżeli tego nie zrobimy litoshi będą dalej zbierały się do następnego zalogowania się. Jedyny mankament jest taki, że im dłużej nie zalogujemy się tym litoshi będą zbierały się wolniej.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Zarówno przy rejestracji jak i przy logowaniu się podajemy tylko adres swojego portfela Litecoin:

ADRES PORTFELA LITECOIN MOŻESZ WYGENEROWAĆ  TUTAJ

Po zalogowaniu się rozwiązujemy captcha i klikamy submit:

Otwiera się strona główna na której u góry widzimy ile Litoshi zebraliśmy od ostatniej wypłaty, czas jaki upłynął od ostatniego logowania i ilość zebranych w tym czasie Litoshi.

Klikamy clain now, rozwiązujemy captcha i litoshi ostają dopisane do naszego konta, a zegar zaczyna na nowo odmierzać czas.

Scrolujemy stronę lekko w dół i pokazuje się nam tabelka:

Widoczne są tu bonusy jakie możemy otrzymać w programie:

Dayli loyalty bonus – codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1 % za każdy  dzień aż do 100 %. Jeżeli pominiemy jakiś dzień i nie zalogujemy się w programie wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa,

Referral bonus – jest to bonus za polecanie strony innym osobom. Link dostępny jest w zakładce refer. Bonus wynosi 25 % od ilości Litoshi zebranych przez osoby, którym program poleciliśmy. Chcąc korzystać z tego bonusu sami też musimy być aktywni w programie,

Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny.

W tabelce jest jeszcze jedna bardzo ważna informacja: Twoje saldo zostanie wypłacone bezpośrednio do portfela w niedzielę każdego tygodnia, pod warunkiem, że będzie co najmniej 500 000 litoshi.

 

Rejestrując się do powyższej strony  z mojego linka partnerskiego możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz