CZYM JEST LITECOIN? STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN.

 

CZYM JEST LITECOIN?    STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN.

 

Litecoin to popularna kryptowaluta niemal identyczna technicznie jak Bitcoin. Tak jak Bitcoin jest tworzony i przekazywany bez udziału centralnego emitenta. Różni się od Bitcoina trzema podstawowymi cechami:

  • Litecoin przetwarza blok co 2,5 minuty, podczas gdy Bitcoin robi to co 10 minut, co pozwala na czterokrotnie szybsze potwierdzenie transakcji,

  • sieć Litecoin wyprodukuje 84 miliony monet w porównaniu z 21 milionami BTC,

  • stworzenie koparek wykorzystujących Skrypt przy kopaniu Litecoin wydaje się o wiele trudniejsze niż układów na potrzeby bitcoin oraz kosztowniejsze z powodu konieczności zastosowania szybkich pamięci.

Podstawowe informacje o walucie:

  • Litecoin został wydany 7 października 2011r,.
  • każdy Litecoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek zwanych litoshi,
  • suma wszystkich obecnie istniejących Litecoin: 51 621 470 LTC,
  • kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących Litecoin): $2 428 624 211 USD.

 

1 LTC = $ 47.05 USD – dane z 19.06.2017r.

STRONY DO ZBIERANIA LITECOIN

Moon Litecoin

Jest to strona identyczna jak Moon Dogecoin i Moon Bitcoin, które zostały już opisane na blogu.

O kolejne Litecoin możemy tu ubiegać się co 5 minut, ale jeżeli tego nie zrobimy litoshi będą dalej zbierały się do następnego zalogowania się. Jedyny mankament jest taki, że im dłużej nie zalogujemy się tym litoshi będą zbierały się wolniej.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Zarówno przy rejestracji jak i przy logowaniu się podajemy tylko adres swojego portfela Litecoin:

ADRES PORTFELA LITECOIN MOŻESZ WYGENEROWAĆ  TUTAJ

Po zalogowaniu się rozwiązujemy captcha i klikamy submit:

Otwiera się strona główna na której u góry widzimy ile Litoshi zebraliśmy od ostatniej wypłaty, czas jaki upłynął od ostatniego logowania i ilość zebranych w tym czasie Litoshi.

Klikamy clain now, rozwiązujemy captcha i litoshi ostają dopisane do naszego konta, a zegar zaczyna na nowo odmierzać czas.

Scrolujemy stronę lekko w dół i pokazuje się nam tabelka:

Widoczne są tu bonusy jakie możemy otrzymać w programie:

Dayli loyalty bonus – codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1 % za każdy  dzień aż do 100 %. Jeżeli pominiemy jakiś dzień i nie zalogujemy się w programie wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa,

Referral bonus – jest to bonus za polecanie strony innym osobom. Link dostępny jest w zakładce refer. Bonus wynosi 25 % od ilości Litoshi zebranych przez osoby, którym program poleciliśmy. Chcąc korzystać z tego bonusu sami też musimy być aktywni w programie,

Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny.

W tabelce jest jeszcze jedna bardzo ważna informacja: Twoje saldo zostanie wypłacone bezpośrednio do portfela w niedzielę każdego tygodnia, pod warunkiem, że będzie co najmniej 500 000 litoshi.

Box Lite

Aktualizacja – 17 września 2017r. Strona od pewnego czasu nie płaci więc nie ma sensu rejestrować się. Wpis na razie zostawiam – może strona upora się z problemami.

Jest to strona identyczna jak Box Bitcoin i Box Dogecoin. O kolejne litoshi możemy ubiegać się tu co 10 minut. Rejestrujemy się podając adres swojego portfela Litecoin i klikając REGISTRATION. Logujemy się również podając adres portfela Litecoin i klikając SIGN IN.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Po zalogowaniu się klikamy w SELEKT BOX:

 

Jak widzimy na screenie za jednym razem możemy uzyskać tu od 60 do 3 125 000 litoshi. Po kliknięciu w SELECT BOX pokazuje się 25 skrzyń. Klikamy w jedną z nich., która otwiera się i wskazuje ile litoshi wylosowaliśmy. Następnie pojawia się napis:

Teraz mamy dwie możliwości – można kliknąć w TAKE 1375 LITOSI (tyle wylosowałam w I losowaniu), albo kliknąć w TRY SECOND CHANCE i losować jeszcze raz.

Na potrzeby opisu programu losowałam jeszcze raz:

Tym razem wylosowałam 1250 litoshi. Klikamy w next (na górze strony, nad skrzyniami), rozwiązujemy captcha, klikamy w GET REWARD i litoshi zostają dopisane do naszego konta.

W zakładce NEEDED TO PLAY jest dodatkowe losowanie konkursowe, Możemy z niego skorzystać kiedy zamiast napisu pojawi się uśmiechnięta buzia (po 20 kolejnych losowaniach). Klikamy na nią, klikamy w START GAME. Pojawiają się kolejne rzędy skrzyń. W każdym rzędzie klikamy w jedną skrzyię do czasu kiedy klikniemy „0,0”. Wygrane litoshi sumują się.

Moja wygrana tym razem wynosi:

Klikamy w powyższy link, rozwiązujemy captcha, klikamy GET MY POINTS i litoshi zostają dopisane do naszego konta.

Jest tu również program partnerski. Po kliknięciu w znaczek Referral znajdziemy swój link polecający. Otrzymujemy20% od kliknięć osób, które zarejestrują się z naszego linka.

Rejestrując się do powyższych stron  z moich linków partnerskich możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz