Koniec działalności CoinPot i kranów z nim związanych

Taka informacja ukazała się 15 stycznia 2021 roku na stronie CoinPot. Zostaje zakończona działalność powyższego mikroportfela i kranów z nim połączonych.

Jakich kranów to dotyczy?

Otóż dotyczy to kranów, z których wynagrodzenie wpływało bezpośrednio po „Claim” do CoinPot. Są to następujące strony:

Moon Bitcoin moonbit.co.in

Moon Dogecoin moondoge.co.in

Moon Litecoin moonliteco.in

Moon Dash moondash.co.in

Moon Cash moonbitcoin.cash

BitFun bitfun.co

Bonus Bitcoin bonusbitcoin.co

Kiedy to się stanie?

O północy 31 stycznia 2021r. przestaną działać krany. Natomiast jeszcze przez miesiąc będzie można zalogować się na stronę CoinPot i dokonać wypłaty zgromadzonych środków.

O północy 28 lutego 2021r. zostanie zamknięty również CoinPot i zastąpiony stroną informującą o jego zamknięciu.

Ważne, aby w tym czasie dokonać wypłat zgromadzonych środków. W późniejszym terminie nie będzie to już możliwe.

Wszystkie prywatne dane użytkowników, adresy e-mail, dane uwierzytelniające itp. zostaną usunięte z serwerów we wszystkich 8 witrynach internetowych.

Osobiście szkoda mi tych kranów ponieważ korzystałam z nich prawie od początku ich powstania. Nigdy nie miałam problemu z wypłatą zgromadzonych środków, chociaż kilka miesięcy temu wprowadzili pewne zmiany na których wszyscy użytkownicy stracili, ale to już przeszłość i w zaistniałej sytuacji nie ma to już znaczenia.

Mówią, że życie nie znosi próżni i w związku z tym zaczęłam już testować nowe krany. Po pierwszych wypłatach opiszę je na blogu. Jeżeli jesteś zainteresowany zajrzyj tu od czasu do czasu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Koniec działalności CoinPot i kranów z nim związanych

 1. Marcin pisze:

  Zleciłem przelew swoich uzbieranych btc na inny portfel. Dostałem dzisiaj informacje o anulowaniu transakcji z uwagi na złamanie regulaminu mimo ze trgo nie zrobiłem czy jesteś w stanie podpowiedziec co w takiej sytuacji można zrobić?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Obawiam się, że nic nie zrobisz. Byłam kiedyś w takiej sytuacji w innym kranie. Też zostałam zbanowana pod jakimś pretekstem mimo, że nic nie zrobiłam. Pisałam do supportu i pozostało niestety bez odpowiedzi.
   Coin Pot nie jest w porządku w stosunku do swoich użytkowników. Próbowałam też zlecić wypłaty, ale w żadnej kryptowalucie nie mam wymaganego minimum ponieważ niedawno wypłacałam i niestety nie mogę też wypłacić tego co mam uzbierane. Gdyby byli fair powinni znieść minimum do wypłaty w momencie likwidacji działalności, żeby rozliczyć się z każdym, niezależnie od tego ile ma uzbierane.

   • TG pisze:

    Niestety Oni już nawet nie próbują się tłumaczyć. Okradli ludzi w biały dzień. 18 stycznia zleciłem wypłatę środków i pieniędzy nie wypłacili – nawet już nie ściemniają, że złamałeś regulamin czy coś tam. Po prostu nie wypłacili i tyle nic nie tłumacząc, status wypłaty – oczekuje ( od 18 stycznia !!!!!! ), Na maile nie reagują.

    • Kazimiera Nurczyk pisze:

     Zgadzam się z Tobą, ale zauważyłam, że często tak się zdarza kiedy kran kończy swoją działalność, nawet jeżeli nie było problemu z wypłatami podczas jego działalności.

 2. mati pisze:

  ja od 4 lutego czekałem i nie wypłacili nie było to ierwszy raz

 3. Sebastian pisze:

  Osobiście wszystko wypłaciłem, wymieniłem na jedno krypto i na portfel. A teraz widać brak tego kranu. Czy są inne które pozwolą zebrać minimalną ilość potrzebną do wypłaty na portfel w czasie krótszym od 2 miesięcy?

 4. Sebastian pisze:

  Ja próbuję na adbtc i innych ad… ale czas potrzebny do zebrania wypłaty na portfel to co najmniej 150 dni. „Trochę” za długo.

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Korzystam z tych kranów od dłuższego czasu. Niestety z adeth nie otrzymałam ostatniej wypłaty mimo, że zleciłam ją 15 stycznia.

Dodaj komentarz