CO ZMIENIŁO SIĘ W MOIM ŻYCIU ODKĄD DZIAŁAM W REVSHARE?

Co zmieniło się w Twoim życiu odkąd działasz w revshare?


Takie pytanie zadała moja znajoma  ponad 20-stu osobom, które  działają w revshare.  Posłuchajcie co odpowiedzieli.

Trudno tu o komentarz, chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na to, jak wielu wypowiadających się mówi o zmianie swojej mentalności.

A co w moim życiu zmieniło się odkąd działam w revshare?

Poznałam ludzi pozytywnie nastawionych do życia, którzy nie stękają, nie narzekają. Porażki w życiu traktują jako kolejne doświadczenie – kolejną odrobioną lekcję. Rano witają się mówiąc sobie dzień dobry i życząc miłego dnia. Ich postawa wskazuje mi nowe możliwości, nowe spojrzenie na świat i na siebie. Nauczyłam się żyć z  ryzykiem i patrzeć z optymizmem w przyszłość.

Opis programów, w których obecnie działam znajdziesz TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Zapraszam do kontaktu: nurczyk.kazimiera@gmail.com

…………………………………………………………………………………………………………

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.

…………………………………………………………………………………………………………

Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

…………………………………………………………………………………………………………

 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

…………………………………………………………………………………………………………

Ten wpis został opublikowany w kategorii Revenue Share i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz