PIERWSZE KROKI W PROGRAMACH ZAROBKOWYCH ON-LINE

 

PIERWSZE KROKI W PROGRAMACH ZAROBKOWYCH ON-LINE 

Na początku tego wpisu chcę zaznaczyć, że nie uważam się za eksperta w zarabianiu w Internecie, niemniej jednak zajmuję się tym od ponad półtora roku i mam pewne doświadczenie i obserwacje osób, które również się tym zajmują. Swoimi przemyśleniami chcę podzielić się z osobami, które dopiero zaczynają i to tym osobom dedykuję ten wpis.

Zanim przejdziesz do czytania tego wpisu zachęcam Cię do przeczytania: TEN BIZNES JEST DLA KAŻDEGO”. Tu jest początek moich przemyśleń, a dalsza część w dzisiejszym wpisie.

Pierwszy krok:

Musisz mieć świadomość tego, że wiele programów, z którymi spotkasz się w Internecie, to programy wysokiego ryzyka. Masz tu szansę szybciej zarobić pieniądze, ale istnieje też ryzyko utraty środków. Dlatego też z własnego doświadczenia radzę Ci lokować środki w kilku programach. Nazywa się to dywersyfikacja. Więcej o dywersyfikacji pisałam TUTAJ. Zacznij od jednego programu – zarobionymi w nim pieniędzmi zasil konto drugiego. Pieniędzmi z drugiego zasil konto trzeciego … Nie buduj swojego portfela w danym programie w nieskończoność – wypłać w miarę możliwości jak najszybciej włożone w program środki i wówczas na spokojnie działaj w nim najdłużej jak się da. Mogą wydarzyć się w programie różne sytuacje, których nie są w stanie przewidzieć nawet administratorzy danego programu, stąd ta wysoce zalecana ostrożność i przewidywalność naszych działań.

Drugi krok:

Drugą bardzo ważną sprawą jest rejestracja w programie. Do programu rejestrujesz się używając tzw. referral link – link polecający. Nie rejestruj się do programów zarobkowych z pierwszego lepszego linku, który spotkasz w Internecie, a program Ci się podoba, jeżeli jesteś osobą początkującą. Dobierz sobie odpowiednią osobę do współpracy. Jest to tak zwany „sponsor”. Bardzo często nie można w programie zmienić sponsora, a możesz trafić na osobę, z którą będzie utrudniony kontakt, a kontakt ten jest bardzo potrzebny, szczególnie w pierwszych programach do, których się zapisujesz – znam to i wiem o czym piszę.

Trzeci krok:

Przed przystąpieniem do programu zapoznaj się z nim dokładnie – co oferuje, kto za nim stoi, jakie ma dodatkowe źródła finansowania itp. Porozmawiaj na ten temat z osobą, która Cię zaprasza do programu – powinna taką wiedzę posiadać. Nie podejmuj decyzji pochopnie. Daj sobie czas na zastanowienie się i podejmij ją świadomie, z jej wszystkimi konsekwencjami.

Czwarty krok:

Bądź na bieżąco z informacjami na temat programu do, którego się zapisujesz – wkładasz tam swoje pieniądze – dbaj o nie. Najczęściej na Facebook-u liderzy danego programu zakładają zamkniętą grupę dla osób, które zapisały się do programu. Poproś o przyjęcie do takiej grupy. Znajdziesz tam wszystkie najświeższe informacje dotyczące programu.

Zbierz dostępne materiały na temat programu, żebyś w każdej chwili mógł do nich wrócić – pamięć jest zawodna.

Pogłębiaj swoją wiedzę i umiejętności. Stwórz własne materiały promujące program i zacznij budować swój team i swój biznes.

Piąty krok:

Pamiętaj, że droga, którą będziesz podążał wcale nie będzie prosta. To raczej sinusoida, gdzie będą pojawiały się dni, w których będziesz zadowolony ze swoich działań, ale będą też dni zwątpienia. Tak jest u każdego kto podąża to drogą i musisz zapamiętać, że do celu docierają tylko najwytrwalsi.

Zakończę swój wpis słowami Bolesława Prusa, które dla mnie są ponadczasowe:

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem Internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu Internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę.
Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zarabianie w internecie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz