PEERCOIN- OPIS KRYPTOWALUTY. KRANY DO ZBIERANIA PEERCOIN.

Ideą powstania Peercoina było stworzenie kryptowaluty o wyższej skalowalności i mniejszym poborze energii elektrycznej od bitcoina. Twórcami Peercoina są Scott Nadal i ukrywający się pod pseudonimem twórca Primecoina Sunny King. Pierwszy z twórców wycofał się z projektu i aktywny pozostaje jedynie King.

Moneta powstała 12 sierpnia 2012r. Jest więc jedną z najstarszych w świecie kryptowalut.

Kryptowaluta Peercoin na giełdzie występuje pod skrótem PPC.

Peercoin jest internetową walutą peer-to-peer. Łączy w sobie systemy proof-of-work i proof-of-stake, który to został po raz pierwszy zastosowany właśnie w tej monecie.
Skutkiem tego jest mniejsza podatność Peercoina na atak 51% i znacznie mniejsze zużycie energii niż w przypadku Bitcoina.
Z racji hybrydowego systemu POW i POS monety mogą być zarówno „wykopywane”  (POW mined) jak i „wybijane” (POS mint).

Peercoin posiada roczną inflację na poziomie 1% i brak limitu monet.

Fee, czyli opłata za transakcję jest stała (0,01 PPC/kb) i dodatkowo w całości niszczona. Oznacza to, że górnicy otrzymują jedynie nagrodę za bloki, a mempool nie istnieje. Nie można zatem przyspieszyć transakcji na drodze ustalenia większej opłaty transakcyjnej.

Źródło: https://bithub.pl/kryptowaluty/peercoin/

STRONY DO ZBIERANIA PEERCOIN (PPC)

PPC-Faucet.com – Free Peercoin Faucet

Chcąc korzystać z tego kranu musisz założyć sobie mikro portfel kryptowalut Faucet Hub. Portfel jest prosty, intuicyjny w obsłudze, a dodatkowo przygotowałam instrukcję korzystania z niego. Znajdziesz ją TUTAJ W FaucetHub musisz wpisać adres swojego portfela Peercoin i ten sam adres portfela podać w Peercoin-Faucet.

Jeżeli nie masz jeszcze portfela Peercoin możesz założyć go w CoinPayments klikając TUTAJ

DO PEERCOIN-FAUCET MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:


Kliknij „Registerna górnym pasku. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się na emaila przyjdzie link weryfikacyjny. Należy kliknąć w niego. Otworzy się formularz logowania. Wypełnij go według wzoru:

Po zalogowaniu się otworzy się nam strona:

Po rozwiązaniu Captcha i kliknięciu Claim zobaczymy kolejną stronę:

Widzimy na niej ile PPC wygraliśmy tym razem. Odświeżamy stronę (ja klikam „F5” na klawiaturze) i pokazuje się nam kolejna strona:

Na tej stronie odmierzany jest czas do następnego logowania.

Wypłata

Zebrane PPC możemy wypłacić w każdej chwili do mikro portfela Faucet Hub. W tym celu klikamy „Withdraw” na górnym pasku. Otworzy się wówczas strona, którą wypełniamy według wzoru:

Za zlecenie wypłaty jak widać na screenie pobierane jest fee w wysokości 1.5%.

Program partnerski

Po kliknięciu „Referral” na górny pasku otworzy się strona na której znajduje się link partnerski do promowania programu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od trzech lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz