NOWA ODSŁONA LIKESXL

LikesXL to projekt firmy Setimo International FZE z siedzibą w Fujairah – Creative Tower P.O. Box 4422 Fujairah UAE, który rozpoczął swoją działalność w październiku 2015roku jako platforma reklamowa typu Revenue Share. Do marca 2017 roku projekt przeszedł wiele zmian – nie zawsze korzystnych dla użytkowników.

Obecnie LikesXL skupia następujące platformy:

  • LikesXL – Platforma Reklamowa – dotychczasowa,
  • LikesXL – SUPERCHARGED,
  • BidsLXL – Platforma Aukcyjna,
  • 888LXL – Platforma Gier.

Obecna LikesXL to wiele możliwości dla obecnych i przyszłych użytkowników. Zapraszam Cię do zapoznania się z nimi – kliknij w obrazek:

Do LikesXL możesz zarejestrować się TUTAJ

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

Wpłacając własne środki w programy typu Revenue Share pamiętaj, że są to programy wysokiego ryzyka.
Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.
Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.
 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.
Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem Internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu Internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę.
Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii LikesXL i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz