NEOBUX – OPIS PROGRAMU, INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO PANELU

Neobux to jeden z najlepszych programów typu PTC. Istnieje i wypłaca od 2008roku. Strona dostępna jest w wielu językach, ale nie w polskim. Uczestnictwo w programie jest darmowe i w każdej chwili możemy z niego zrezygnować. Właścicielem strony jest „Fernando” z Portugalii, NeoDev, Lda. Jest to program międzynarodowy. Zarabiamy tu przede wszystkim na oglądaniu reklam.

Rejestracja do Neobux: KLIKNIJ TUTAJ

Należy pamiętać o tym, że możemy mieć tylko jedno konto na jednym IP. Próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont.

Po kliknięciu w link otworzy się nam strona:

Klikamy w „Register” i otwiera się nam formularz rejestracyjny:

Uzupełniamy formularz:

Username – Nazwa użytkownika

Password –hasło

Password confirmacion – powtórz hasło

Email – Twój adres e-mail

Payza/PayPal/Skrill Email – adres konta do wypłacania pieniędzy (e-mail)

Birth Year – data urodzenia

Verification Code – przepisz kod z obrazka

Zaakceptuj regulamin

Kliknij „continue”.

Po akceptacji konta logujemy się klikając w „Login”. Otwiera się okienko:

Wpisujemy nazwę użytkownika i hasło, które podaliśmy podczas rejestracji . „Secondary Password” pozostawiamy puste, przepisujemy kod weryfikacyjny, klikamy w „send”. Czasami podczas logowania zamiast tabelki pojawia się:

Klikamy na kłódkę, wpisujemy hasło i klikamy „SEND”.

Otwiera się nasze konto:

View Advertisement

Aby obejrzeć reklamy klikamy w „View Advertisements” i otwiera się strona z płatnymi reklamami. Wartość reklam: od 0,001$ do 0.015$ za klik w reklamę. Za każdą reklamę dostaje się oprócz centów punkt – 1 Points oraz trzy szanse w AdPrize. Reklamy oznaczone są kolorami: fioletowym (tych jest zawsze najwięcej), zielonym (są to reklamy bonusowe) i pomarańczowym.

Kliknij w dowolną reklamę i pojawia się czerwone serduszko (najczęściej jest to czerwona kropka)- kliknij w nią.

Po kliknięciu w czerwoną kropkę otworzy się reklama. Poczekaj 5 do 30 sekund na zaliczenie reklamy (zależnie od wartości reklamy). Upływający czas widać na zapełniającym się na pomarańczowo kółeczku.

Gdy reklama jest zaliczona pojawia się napis: Advertisement validated! i pomarańczowy przycisk „Close”. Kliknij w niego, aby powrócić do strony z kolejnymi płatnymi reklamami.

Zaliczone reklamy są odznaczone na szaro. Każdą reklamę możesz obejrzeć tylko raz na 24 godziny, więc w te szare już nie klikaj.

Aktualny stan konta możesz obserwować na górnym pasku –obok swojej nazwy użytkownika. U mnie jest to w tej chwili $ 1,021.  Cyferki zmienią kolor na zielony kiedy osiągniesz minimum potrzebne do wypłaty.

Jeśli posiadasz poleconych to codziennie musisz kliknąć 4 pomarańczowe reklamy. Jeżeli nie zrobisz tego nie otrzymasz prowizji od poleconych.

Jeżeli zdarza się sytuacja, że nie widzisz reklam sprawdź czy nie posiadasz uruchomionego jakiegoś programu blokującego reklamy, typu DdBlock. Neobux gwarantuje codziennie 4 reklamy dla użytkowników posiadających konto „Standard” i 9 dla użytkowników z kontem „Golden”, ale jest ich zdecydowanie więcej – najczęściej ponad 20.

AdPrize

AdPrize są to reklamy konkursowe – znajdują się w prawym dolnym rogu strony z reklamami , pod pomarańczowymi reklamami – patrz screen wyżej.

Reklamy konkursowe zawarte w AdPrize otrzymuje się za oglądanie reklam płatnych. Za obejrzenie każdej reklamy otrzymuje się 3 szanse w AdPrize i trzeba je wykorzystać w ciągu 90 minut. Zasada oglądania tych reklam jest taka sama jak reklam płatnych tylko zamiast centów przydzielane są losowo nagrody. Można wygrać nagrody pieniężne od 0,25 $ do 50 $, konto Golden na rok – wartość 90 $ oraz do 10 000 Points.

AdAlert

Reklamy w Neobux pojawiają się całą dobę dlatego warto zainstalować dodatek do przeglądarki AdAlert, który na bieżąco informuje o pojawiających się reklamach. Dociera wówczas więcej reklam, niż w przypadku logowania się na stronę raz dziennie.

Offers

Mini Jobs Offers to zadania polegające na przeglądaniu, lub szukaniu stron internetowych i np. wpisywaniu w odpowiednich polach odpowiedzi na pytania. Płatne za jedno od 0,01$ – 0.9$.

Coin Offers są to ankiety i zadania za które otrzymujemy wirtualne monety tzw. NeoCoins (Coins), które po uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymienić na $.

Program partnerski

Do programu Neobux możemy zapraszać nowych użytkowników co zwiększy nasze zarobki.  Za polecenie programu nowym użytkownikom zarabiamy 0,005 $ za każdą obejrzaną przez nich reklamę.

Link polecający i banery do promocji programu znajdują się w zakładce „Banners”. Otrzymujemy również 20 % prowizji od zadań i ofert, które wykonają nasi bezpośredni poleceni.

Aby móc zacząć zapraszać nowych użytkowników musisz być aktywny w Neobux  przez 15 dni i wyklikać 100 pomarańczowych reklam. Dopiero wtedy otrzymasz swój link referencyjny.

Wynajmowanie poleconych (Rented Referrals)

W Neobux mamy dwa rodzaje poleconych: Direct Refferals – są to osoby, które zarejestrowały się bezpośrednio z naszego linka oraz Rented Refferals – są to nasi wynajęci poleceni, za których trzeba zapłacić.

Koszt wynajęcia jednego Rented Refferals to 0.20$. Wynajmujemy ich w pakietach np. pakiet trzech refferals kosztuje 0,60$, pięciu 1$, dziesięciu 2$, piętnastu 3$, dwudziestu 4$, dwudziestu pięciu 5$, trzydziestu 6$, czterdziestu 8$, pięćdziesięciu 10$, sześćdziesięciu 12$, siedemdziesięciu 14$, osiemdziesięciu 16$, dziewięćdziesięciu 18$ i stu 20$, im większy pakiet tym niższa cena w przeliczeniu na jednego poleconego. Rented Refferals zarabiają (klikają) dla nas. Są to osoby odkupione od użytkowników oraz ludzie, którzy zarejestrowali się z „czystego” linka, nie polecone przez nikogo.

Chcąc wynająć poleconych musisz wejść w zakładkę „referrals”. Otworzy się strona na, której klikniesz pakiet poleconych jaki chcesz kupić i potwierdzisz zakup. W „Main Balance” musisz mieć wystarczającą kwotę na zakup wybranego pakietu poleconych.

Zlecenie wypłaty

Pieniądze w Neobux można wypłacić już po uzbieraniu minimum 2 $ w przypadku pierwszej wypłaty. Przy każdej kolejnej wypłacie minimum to zwiększa się o 1 $, aż do osiągnięcia 10 $. Jest to jeden z nielicznych programów gdzie wypłaty realizowane są błyskawicznie (w trybie instant) – na konto PayPal, Payza, Neteller.

Po osiągnięciu minimum 2 $ cyferki przy Nazwie użytkownika zmienią kolor na zielony – to znak, że możesz zlecić wypłatę. Szary napis „your payment” również zmieni kolor na zielony.

Kliknij napis „your payment”. Otworzy się nowa strona – wybierz swój procesor płatniczy, na przykład Payza. Sprawdź, czy adres do wypłaty jest poprawnie wpisany – kliknij „Yes”. Po kliknięciu „Yes” na ekranie pojawi się napis: „Your payment has been successfully sent to yoyr (nazwa procesora płatniczego) account”, co oznacza „Twoja płatność została pomyślnie wysłana na konto ….!” W ciągu kilku minut pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Po odświeżeniu strony zostanie wyzerowane saldo Twojego konta w Neobux.

NeoCoins (Coins)

W Neobux możemy zarabiać również monety wirtualne Coins. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości można zamienić je na $.

Coins otrzymujemy za wykonane oferty – zakładka „Offers – Coin Offers”. Niektóre oferty wymagają podania numeru telefonu – osobiście nie korzystam z tych ofert.

Przelicznik Coins

Minimum do wypłaty na koncie Standard to 5 000 Coins, natomiast na koncie Golden        2 500.  Im więcej zgromadzisz Coins tym będzie korzystniejszy przelicznik wymiany.

  Opcja wymiany na pieniądze pojawi się po osiągnięciu 5 000 Coins.

NeoPoints (Points)

 

Points to waluta do zakupu następujących usług w Neobux:

  •  wymiany polecoych RR – wymiana jednego nieaktywnego poleconego to koszt 93 Poits lub 7 centów. Przy wymianie poleconego dostępna jest zakładka, w której wybierasz czy za wymianę płacisz Points czy centami.
  •  przedłużenia okresu klikania  naszym aktwnym wunajętym poleconym. Cena zależy od ilości posiadanych poleconych. Do 250 wynajętych poleconych koszt przedłużenia 1 poleconego wynosi:

Na 15 dni –  kwota do zapłaty: $ 0,10 lub 133 punktów (Points).
Na 30 dni –  kwota do zapłaty: $ 0,19 lub 253 punktów (Points) (5% rabatu).
Na 60 dni –   kwota do zapłaty: $ 0,36 lub 480 punktów (Points) (10% rabatu).
Na 90 dni –   kwota do zapłaty: $ 0,49 lub 653 punktów (Points) (18% rabatu).
Na 150 dni –  kwota do zapłaty: $ 0,75 lub 1000 punktów (Points) (25% rabatu).
Na 240 dni – kwota do zapłaty: $ 1.12 lub 1493 Punkty (Points)   (30% rabatu).

  • na zakup GoldenKonto – opłata roczna wynosi 30 000 Points. Porównanie konta Standard i Golden :

  • zwiększenie limitu bezpośrednich poleconych – 500 Points kosztuje zwiększenie limitu o 1 poleconego.

Points możemy zdobyć poprzez:

– oglądanie reklam – każda obejrzana reklama = 1 Points,

– ukończenie zadania w Points offers,

– wygranie Points w AdPrize.

 
 
 
 
 
Surveys
 
W zakładce Surveys dostępne są ankiety do wypełnienia i to na wypełnianiu ich zarabiamy najwięcej.
 
 
Rejestrując się z mojego linka możesz liczyć na moją pomoc.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Marketing Internetowy stał się  moją pasją. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu Internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Neobux i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz