MOON BITCOIN I FIELD BITCOINS – OPIS DWÓCH KOLEJNYCH KRANÓW BTC

Dziś opiszę kolejne dwa krany bitcoin, z których korzystam od długiego czasu. Wybrałam te dwa ponieważ działają na takiej samej zasadzie.

Większość kranów BTC ma określony czas po którym możemy ubiegać się o kolejne satoshi. W tych dwóch kranach sami decydujemy kiedy będziemy ubiegać się o kolejne satoshi. Minimalny czas pomiędzy kolejnym ubieganiem się jest 5 minut.  Jeżeli nie zalogujemy się na stronie, satoshi będą naliczane dalej. Możemy więc ubiegać się raz dziennie, dwa razy dziennie, czy wtedy kiedy nam się przypomni – jest tylko jedna zasada: początkowo naliczenia są o wiele szybsze, a wraz z upływem czasu zmniejszają się (licznik zwalnia).

Moon Bitcoin

Aktualizacja 25.02.2018r.

Od 6 lipca 2017 r. wszystkie płatności od Moon Bitcoin są dokonywane natychmiast i bezpośrednio na konto CoinPot dlatego zanim zarejestrujesz się do programu musisz zarejestrować się do mikroportfela CoinPot.

Aktualizacja 18.05.2018r.

Należę do osób, które zarejestrowały się do programu podając adres portfela BTC. Do 25 marca 2018r. wypłaty w każdą sobotę wpływały bez problemu do portfela. Od tego czasu kran przestał wypłacać zebrane satoshi bezpośrednio do portfela. Zrobiłam więc w ten sposób: wylogowałam się z programu i jeszcze raz zarejestrowałam się podając adres email CoinPot. Teraz bez problemu zebrane satoshi wpływają bezpośrednio do CoinPot.

Jeżeli należysz do osób, które dawno rejestrowały się w programie podając adres portfela BTC możesz zrobić tak samo.

DO COINPOT MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ KORZYSTAJĄC Z TEJ INSTRUKCJI – KLIKNIJ

Teraz możesz zarejestrować się do programu. Możesz to zrobić klikając TUTAJ

WAŻNE:

Rejestrując się do programu podajesz adres Email taki sam na jaki zarejestrowałeś się w CoinPot

Po naciśnięciu na „sign in” pojawia się Captcha – rozwiązujesz ją (klikając w kwadrat i wypełniając polecenie) i  klikasz „submit”.

Pokaże się nam następująca strona:

U góry widzimy ile mamy zebranych dotąd satoshi, niżej czas jaki upłynął od ostatniego odwiedzenia strony i ilość satoshi jaka zebrała się przez czas naszej nieobecności w programie. Naciskamy teraz na „claim now”. Znowu pojawia się Captcha – rozwiązujemy ją, klikamy „submit” jak poprzednio i widzimy taki obraz strony:

Zebrane satoshi zostały dopisane do naszego konta i zegar na nowo zaczął odmierzać czas.

Teraz scrolujemy stronę nieco w dół i widzimy tabelkę:

 

Na konto (jak widać w tabelce) zostało dopisane 295 satoshi ponieważ zostały dopisane bonusy.

 1. Daily loyalty bonus 28% – codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1% za każdy dzień, aż do 100%. Jeśli jednak pominiemy dzień – nie zalogujemy się na stronie) wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa. Taka sytuacja miała miejsce u mnie – nie zalogowałam się w programie i bonus spadł do 0% – buduję go od nowa.
 2. Referral bonus – u mnie wynosi on 0%. Jest to bonus za polecanie kranu innym osobom. Jeżeli polecisz kran znajomym i oni zarejestrują się z Twojego linka (znajdziesz go w zakładce „refer”) wówczas otrzymasz bonus 50% od zebranych satoshi przez Twoich poleconych. Chcąc korzystać z tego bonusu sam również musisz być aktywny w programie.
 3. Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny – w moim przypadku tym razem wynosi 8%.

Program partnerski

Klikając w zakładkę refer na górnym pasku znajdziesz swój link parnerski. Warto polecać program ponieważ otrzymujemy w tym programie aż 50% wartości zebranych satoshi przez poleconych.

Aktualizacja 16.01.2018r.

Zmieniła się kwota do wypłaty. Obecnie jest to 25 000 satoshi.

 

Field Bitcoins

TO MUSISZ WIEDZIEĆ ZANIM ZAREJESTRUJESZ SIĘ:

Obecnie są możliwe dwie różne opcje płatności:

 1. Wypłata co tydzień do Twojego portfela BTC – jeżeli zalogujesz się do programu podając adres swojego portfela BTC wtedy wszystkie zarobki będą gromadzić się na koncie, a całkowita kwota zostanie wypłacona bezpośrednio do portfela BTC w sobotę lub niedzielę każdego tygodnia jeżeli uzbieramy najmniej 25 000 satoshi.

 2. Natychmiastowa zapłata do portfela XAPO ONLINE – jeśli zalogujesz się do programu podając adres e-mail wówczas wszystkie zarobki wypłacane są bezpośrednio do portfela Xapo związanego z tym adresem e mail.

Tak jak w poprzednim kranie , rejestrujesz się. Możesz to zrobić klikając TUTAJ

 

Po wpisaniu swojego adresu portfela BTC lub Email klikamy  „sign in”. Pokazuje się nam następująca strona:

Klikamy przycisk „Odsłonić” – rozwiązujemy wskazane zadanie –np. przepisujemy tekst,

klikamy „Return to page”, a następnie „submit

I pokazuje się nam taki obraz:

Widzimy tu czas jaki upłynął od naszego poprzedniego zarejestrowania się na stronie, ilość naliczonych satoshi i obecną dzienną premię – w tym wypadku 100%. Jest to dzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1% za każdy dzień, maksymalnie do 100%. W przypadku pominięcia dnia bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go zbudować od nowa.

Scrolujemy stronę nieco w dół

I klikamy „claim now”. Pojawia się kolejne okno z Captcha – rozwiązujemy ją, klikamy „submit” i widzimy, że satoshi razem z bonusem zostały dopisane do naszego konta, zegar na nowo zaczął odmierzać czas.

Wypłata

Minimum do wypłaty w tej chwili wynosi 25 000 satoshi.

Program partnerski

Klikając w zakładkę refer na górnym pasku znajdziesz swój link parnerski. Warto polecać program ponieważ otrzymujemy w tym programie aż 50% wartości zebranych satoshi przez poleconych.

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę, a Twoje zajęcie stanie łatwiejsze. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „MOON BITCOIN I FIELD BITCOINS – OPIS DWÓCH KOLEJNYCH KRANÓW BTC

 1. Vice pisze:

  Witam, a co z satoshi które pozostało na koncie w moonbit. jezeli przy rejestracji podałem adres portfela bitcoin ?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Niestety przestali wypłacać do portfela BTC i przepadło. Tak też miałam, ale chcąc dalej korzystać z kranu zarejestrowałam się jeszcze raz podając adres email na jaki mam założony mikro portfel CoinPot i teraz bez problemu otrzymuję zebrane satoshi, które przelewam do portfela BTC. Taka decyzja administratora i musimy ją zaakceptować chcąc dalej korzystać z kranu.

Dodaj komentarz