MOON BITCOIN

Dziś opiszę kolejne dwa krany bitcoin, z których korzystam od długiego czasu. Wybrałam te dwa ponieważ działają na takiej samej zasadzie.

Większość kranów BTC ma określony czas po którym możemy ubiegać się o kolejne satoshi. W tych dwóch kranach sami decydujemy kiedy będziemy ubiegać się o kolejne satoshi. Minimalny czas pomiędzy kolejnym ubieganiem się jest 5 minut.  Jeżeli nie zalogujemy się na stronie, satoshi będą naliczane dalej. Możemy więc ubiegać się raz dziennie, dwa razy dziennie, czy wtedy kiedy nam się przypomni – jest tylko jedna zasada: początkowo naliczenia są o wiele szybsze, a wraz z upływem czasu zmniejszają się (licznik zwalnia).

Moon Bitcoin

Aktualizacja 25.02.2018r.

Od 6 lipca 2017 r. wszystkie płatności od Moon Bitcoin są dokonywane natychmiast i bezpośrednio na konto CoinPot dlatego zanim zarejestrujesz się do programu musisz zarejestrować się do mikroportfela CoinPot.

Aktualizacja 18.05.2018r.

Należę do osób, które zarejestrowały się do programu podając adres portfela BTC. Do 25 marca 2018r. wypłaty w każdą sobotę wpływały bez problemu do portfela. Od tego czasu kran przestał wypłacać zebrane satoshi bezpośrednio do portfela. Zrobiłam więc w ten sposób: wylogowałam się z programu i jeszcze raz zarejestrowałam się podając adres email CoinPot. Teraz bez problemu zebrane satoshi wpływają bezpośrednio do CoinPot.

Jeżeli należysz do osób, które dawno rejestrowały się w programie podając adres portfela BTC możesz zrobić tak samo.

DO COINPOT MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ KORZYSTAJĄC Z TEJ INSTRUKCJI – KLIKNIJ

Teraz możesz zarejestrować się do programu. Możesz to zrobić klikając TUTAJ

WAŻNE:

Rejestrując się do programu podajesz adres Email taki sam na jaki zarejestrowałeś się w CoinPot

Po naciśnięciu na „sign in” pojawia się Captcha – rozwiązujesz ją (klikając w kwadrat i wypełniając polecenie) i  klikasz „submit”.

Pokaże się nam następująca strona:

U góry widzimy ile mamy zebranych dotąd satoshi, niżej czas jaki upłynął od ostatniego odwiedzenia strony i ilość satoshi jaka zebrała się przez czas naszej nieobecności w programie. Naciskamy teraz na „claim now”. Znowu pojawia się Captcha – rozwiązujemy ją, klikamy „submit” jak poprzednio i widzimy taki obraz strony:

Zebrane satoshi zostały dopisane do naszego konta i zegar na nowo zaczął odmierzać czas.

Teraz scrolujemy stronę nieco w dół i widzimy tabelkę:

Na konto (jak widać w tabelce) zostało dopisane 295 satoshi ponieważ zostały dopisane bonusy.

 1. Daily loyalty bonus 28% – codzienny bonus lojalnościowy. Bonus ten wzrasta o 1% za każdy dzień, aż do 100%. Jeśli jednak pominiemy dzień – nie zalogujemy się na stronie) wówczas bonus zostanie przywrócony do 0% i trzeba go budować od nowa. Taka sytuacja miała miejsce u mnie – nie zalogowałam się w programie i bonus spadł do 0% – buduję go od nowa.
 2. Referral bonus – u mnie wynosi on 0%. Jest to bonus za polecanie kranu innym osobom. Jeżeli polecisz kran znajomym i oni zarejestrują się z Twojego linka (znajdziesz go w zakładce „refer”) wówczas otrzymasz bonus 50% od zebranych satoshi przez Twoich poleconych. Chcąc korzystać z tego bonusu sam również musisz być aktywny w programie.
 3. Mystery bonus – nie jest określony i za każdym razem jest inny – w moim przypadku tym razem wynosi 8%.

Program partnerski

Klikając w zakładkę refer na górnym pasku znajdziesz swój link parnerski. Warto polecać program ponieważ otrzymujemy w tym programie aż 50% wartości zebranych satoshi przez poleconych.

Aktualizacja 16.01.2018r.

Zmieniła się kwota do wypłaty. Obecnie jest to 25 000 satoshi.

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę, a Twoje zajęcie stanie łatwiejsze. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „MOON BITCOIN

 1. Vice pisze:

  Witam, a co z satoshi które pozostało na koncie w moonbit. jezeli przy rejestracji podałem adres portfela bitcoin ?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Niestety przestali wypłacać do portfela BTC i przepadło. Tak też miałam, ale chcąc dalej korzystać z kranu zarejestrowałam się jeszcze raz podając adres email na jaki mam założony mikro portfel CoinPot i teraz bez problemu otrzymuję zebrane satoshi, które przelewam do portfela BTC. Taka decyzja administratora i musimy ją zaakceptować chcąc dalej korzystać z kranu.

 2. maniek488 pisze:

  a czy kranik Field Bitcoins mozna podpiac pod Coinpot?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Nie nie można.
   Tłumaczenie Google ze strony Field Bitcoins: „TYGODNIOWA PŁATNOŚĆ DO PORTFELA BITCOIN:
   Jeśli zalogujesz się do Bitcoinów terenowych za pomocą adresu portfela bitcoin, wszystkie Twoje zarobki zostaną zgromadzone na koncie Bitcoinów, a saldo zostanie wypłacone bezpośrednio do portfela bitcoin w sobotę lub niedzielę każdego tygodnia (pod warunkiem, że saldo w tym czasie jest równe). co najmniej 25000 satoshi)”.
   Administrator nie wskazuje innej możliwości wypłaty poza portfelem Bitcoin.

 3. arek pisze:

  Witam chciałbym wiedzieć czy wypłaciło Pani z field bitcoin?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   Niestety nie otrzymałam dalej wypłaty. Przed chwilą sprawdziłam. Przestałam się tam już logować i zbierać satoshi. Myślę, że to już scam skoro tyle czasu nie wypłaca.

 4. arek pisze:

  Ok dziekuje to ja tez przestaje

Dodaj komentarz