DLACZEGO DZIAŁASZ W REVSHARE?

  Moja znajoma zadała takie pytanie kilkunastu osobom. Na odpowiedź miały 20 sekund. Posłuchaj co powiedziały:

A dlaczego ja działam w revshare?

  Półtora roku temu szukałam dodatkowych źródeł dochodu. Początkowo przyglądałam się, miałam wątpliwości, ale cały czas miałam i mam marzenia, które chcę spełnić. To one spowodowały, że zapisałam się do pierwszego programu, a potem były następne. W tym czasie nauczyłam się bardzo dużo nowych rzeczy, poznałam mądrych, otwartych ludzi. Teraz już wiem, że idę w dobrym kierunku.

Informacje o programach, w których obecnie działam znajdziesz TUTAJ , TUTAJ i TUTAJ.

Możesz skontaktować się ze mną:  nurczyk.kazimiera @gmail.com

…………………………………………………………………………………………………………

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych.

Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłam i z których usług korzystam.

 Wpis, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

…………………………………………………………………………………………………………

Ten wpis został opublikowany w kategorii Revenue Share i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz