CZYM JEST MONERO – KRANY DO ZBIERANIA MONERO

Monero powstało 18 kwietnia 2014r. pod nazwą Bitmonero, lecz po kilku dniach kryptowaluta zmieniła nazwę na obecną. Jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut. Twórca monero nie jest znany, zaś projekt rozwijany jest przez ekspertów krypografii zwanych dalej deweloperami.

Kryptowaluta Monero na giełdzie występuje pod skrótem XMR.

Monero posiada swój własny algorytm o nazwie CryptoNihgh.

Bardzo ważna dla deweloperów Monero jest prywatność transakcji. Adresy transakcji są ukryte przez co znalezienie nadawców i odbiorców jest niezwykle trudne. Każda transakcja jest nie tylko szyfrowana, ale także zapisywana w osobnym, całkowicie nowym portfelu. Pod tym kątem Monero jest bezkonkurencyjną kryptowalutą.

Rozmiar bloku w Monero nie jest określony. Wyliczany jest przez algorytm na podstawie rozmiaru 100 ostatnich bloków. Również opłaty transakcyjne są dynamicznie dostosowywane przez odpowiedni algorytm.

Maksymalna ilość monet: Bez limitu

Średni czas pomiędzy blokami: 120s

Nagroda w bloku: 7.72 XMR

Wydobytych monet: 14,698,399 XMR

STRONY DO ZBIERANIA MONERO

XMR-Faucet.com – Free Monero Faucet

XMR-Faucet to kran w którym zbieramy kryptowalutę Monero.

UWAGA:

Na stronie pojawiają się czasami niecenzurowane reklamy. Jeżeli nie chcesz ich oglądać nie wchodź na stronę.

Chcąc korzystać z tego kranu musisz założyć sobie mikro portfel kryptowalut Faucet Hub. Portfel jest prosty, intuicyjny w obsłudze, a dodatkowo przygotowałam instrukcję korzystania z niego. Znajdziesz ją TUTAJ – tam znajdziesz również link do rejestracji. W FaucetHub musisz wpisać adres swojego portfela Monero i ten sam adres portfela podać w XMR-Faucet.

Jeżeli nie masz jeszcze portfela Monero możesz założyć go TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

DO XMR-Faucet MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij „Registerna górnym pasku. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się na emaila przyjdzie lin weryfikacyjny. Należy kliknąć w niego. Otworzy się formularz logowania. Wypełnij go według wzoru:

Po zalogowaniu się otworzy się nam strona:

Po rozwiązaniu Captcha i kliknięciu Claim zobaczymy kolejną stronę:

Widzimy na niej ile XMR wygraliśmy tym razem. Odświeżamy stronę (ja klikam „F5” na klawiaturze) i pokazuje się nam kolejna strona:

Na tej stronie odmierzany jest czas do następnego logowania.

Wypłata

Zebrane XMR możemy wypłacić w każdej chwili do mikro portfela Faucet Hub. W tym celu klikamy „Withdraw” na górnym pasku. Otworzy się wówczas strona, którą wypełniamy według wzoru:

Za zlecenie wypłaty jak widać na screenie pobierane jest fee w wysokości 1.5%.

Program partnerski

Po kliknięciu „Referral” na górny pasku otworzy się strona na której znajduje się link partnerski do promowania programu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od trzech lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty, Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz