CZYM JEST DASH? STRONY DO ZBIERANIA DASH.

DASH to kryptowaluta, która stawia na prywatność użytkownika i natychmiastową realizację przelewów. Jej założycielem jest Evan Duffield. Debiut tej kryptowaluty odbył się 18 stycznia 2014r pod nazwą Xcoin. 28 lutego 2014r. nazwa została zmieniona na Darkcoin, a następnie 25 marca 2015r. na Dashcoin.

Twórca Dash dąży do tego, aby stworzyć walutę akceptowalną na szeroką skalę. Był pierwszą osobą, która ujawniła publicznie swoje dane osobowe (w 2014r.). Wzbudziło to zainteresowanie, a także zaufanie inwestorów tego projektu.

Cechy wyróżniające Dash:

 • mining oparty na algorytmie X11 – kombinacja 11 algorytmów uważana za bardziej bezpieczną,
 • mining przy algorytmie X11 jest tańszy ponieważ potrzebuje mniej energii niż na algorytmie Scrypt,
 • system Masternode (kluczowe węzły sieci) – odpowiadają za poprawne działanie jej podstawowych funkcji,
 • system PrivateSend – umożliwia zawieranie anonimowych transakcji, zacierający ślady transakcji poprzez tak zwany protokół miksowania, do którego wykorzystuje Węzły Sieci – Masternody,
 • system InstantSend – odpowiada za natychmiastową realizację transakcji,
 • posiada swoisty sposób zarządzania – osoby posiadające Masternode mają bezpośredni wpływ na rozwój sieci. Nagrody za wydobycie bloku dzielone są w następujący sposób:

  – 45 % – dla górników,

  – 45 % – węzły sieci (Masternody),

  – 10 % – projekty budżetowe. Jest to pierwszy system, który proponuje takie rozwiązania.

 • Podstawowe informacje o walucie:

Razem Dash (suma wszystkich obecnie istniejących Hash): 7,703,004 DASH Kapitalizacja rynkowa ( wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących Dash): $3,655,507,458 USD

Dash Kurs:

1 DASH = $ 474.56 USD (2017-11-21 11:54:40)

STRONY DO ZBIERANIA DASH

Moon Dash

 

 WAŻNE: Zanim zarejestrujesz się do programu musisz najpierw założyć mikrowaleeet CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane DASH. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w PoinPot możesz zrobić to teraz klikając w link https://coinpot.co/ lub na stronie rejestracji do programu MoonDash.

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się następująca strona:

Kliknij sing in i otworzy się strona rejestracji. Zarejestruj się zgodnie z podanym wzorem:

Po wpisaniu swojego adresu Email, przepisaniu Captcha i kliknięciu Sign in otworzy się strona:

Kliknij claim now i rozwiąż captcha.

Następnie kliknij Claim.

Otworzy się okno wskazujące zebrane DASH od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów i podsumowanie zebranych DASH wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zamykamy okno klikając Close lub X znajdujący się u góry strony i wracamy na stronę główną gdzie widzimy zbierające się DASH.

Pojawia się wówczas napis please wait, który po 5 minutach zmieni się w claim now i wówczas możemy powtórnie zbierać DASH. Nie musimy tego robić co 5 minut ponieważ DASH będą zbierane cały czas dokąd nie klikniemy powtórnie claim now, ale powinniśmy to robić w miarę często ponieważ licznik z czasem zwalnia i zbiera się coraz mniej monet.

Zebrane monety widoczne są w coinpot balance.

Kiedy otworzysz swój mikrowallet CoinPot zobaczysz je tam.

Z mikrowallet CoinPot możesz przelać DASH do swojego portfela kryptowalet. Jężeli nie masz jeszcze takiego portfela możesz założyć go w CoinPayments.

Instrukcję zakładania i poruszania się po portfelu CoinPayments znajdziesz TUTAJ.

Program partnerski

W zakładce referrals znajdziesz swój link referencyjny i banery do promowania programu. Polecając program otrzymujesz 25% wartości kliknięć Twoich poleconych oraz 1% Referral bonus za każdego akywnego poleconego.

Dash-Faucet.com – Free Dash Faucet

Jest to faucet, w którym zbieramy kryptowalutę Dash.

UWAGA:

Na stronie pojawiają się czasami niecenzurowane reklamy. Jeżeli nie chcesz ich oglądać nie wchodź na stronę.

Chcąc korzystać z tego kranu musisz założyć sobie mikro portfel kryptowalut Faucet Hub. Portfel jest prosty, intuicyjny w obsłudze, a dodatkowo przygotowałam instrukcję korzystania z niego. Znajdziesz ją TUTAJ W Faucet Hub musisz wpisać adres swojego portfela Dash i ten sam adres portfela podać w Dash-Faucet.


Jeżeli nie masz jeszcze portfela Dash możesz założyć go w CoinPayments klikając TUTAJ

DO DASH-FAUCET MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij „Registerna górnym pasku. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się na emaila przyjdzie link weryfikacyjny. Należy kliknąć w niego. Otworzy się formularz logowania. Wypełnij go według wzoru:

Po zalogowaniu się otworzy się nam strona:

Po rozwiązaniu Captcha i kliknięciu Claim zobaczymy kolejną stronę:

Widzimy na niej ile ETH wygraliśmy tym razem. Odświeżamy stronę (ja klikam „F5” na klawiaturze) i pokazuje się nam kolejna strona:

Na tej stronie odmierzany jest czas do następnego logowania.

Wypłata

Zebrane Dash możemy wypłacić w każdej chwili do mikro portfela Faucet Hub. W tym celu klikamy „Withdraw” na górnym pasku. Otworzy się wówczas strona, którą wypełniamy według wzoru:

Za zlecenie wypłaty jak widać na screenie pobierane jest fee w wysokości 1.5%.

Program partnerski

Po kliknięciu „Referral” na górny pasku otworzy się strona na której znajduje się link partnerski do promowania programu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od ponad dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz