CoinBulb – kran darmowych BTC – instrukcja korzystania ze strony

CoinBulb to kran darmowych BTC, z którego korzystam od pewnego czasu. Sprawdziłam go, przekonałam się, że jest wypłacalny i dlatego przedstawię jego opis wraz z instrukcją poruszania się po stronie.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Po kliknięciu w Register ( u góry na czerwonym pasku) otworzy się formularz do rejestracji. Wypełnij go według podanego niżej wzoru:

Po zarejestrowaniu się sprawdź skrzynkę pocztową. W przysłanym E-mailu kliknij w link aby potwierdzić rejestrację.

Następnie zaloguj się według podanego niżej wzoru:


Zwróć uwagę, że w programie masz do wyboru dwa rodzaje CAPTCHA: GoogleRecaptcha i Solvemedia. Osobiście korzystam z Solvemedia.

Po zalogowaniu otworzy się strona:

Żeby zacząć oglądać reklamy należy kliknąć w zakładkę ViewAds. Otworzy się strona:

Należy kliknąć w czerwony znaczek i otworzy się Captcha. Jak wspominałam, korzystam z Solvemedia – klikam w napis Solvemedia , przepisuję tekst ( w ty wypadku: Chocolate Babka) i klikam View Advertisement.

Otwiera się reklama. Na dole reklamy odmierzany jest czas.

Po zakończeniu oglądania reklamy klikamy w czerwony znaczek Confirm i przechodzimy do oglądania kolejnej reklamy.

Po zakończeniu ogądania reklam klikamy w napis CoinBulb i zostajemy przeniesieni na stronę główną.

Po przejściu na stronę główną mamy kilka ważnych zakładek.

Withdraw

W tej zakładce dokonujemy wypłat z programu klikając Withdraw. Jak widzimy minimum do wypłaty w tej chwili wynosi 0.15 mBTC = 15 000 satoshi.

Withdrawal History

W tej zakładce znajduje się historia naszych wypłat.

Referral Link

W tej zakładce mamy podany nasz link do promowania programu oraz banery. Promując program otrzymujemy 60% wartości kliknięć naszych poleconych, a przy koncie Premium 100%.

Membership

W tej zakładce opisane są konta w programie – można korzystać z konta Standard Membershit, albo wykupić konto Premium Membership.

Do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

Rejestrując się  z powyższego linka partnerskiego możesz liczyć na moją pomoc w programie.
Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę.
Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „CoinBulb – kran darmowych BTC – instrukcja korzystania ze strony

 1. popo pisze:

  ilemożna uzbierać dziennie ?

  • Kazimiera Nurczyk pisze:

   To zależy od ilości reklam jakie w danym dniu mamy do obejrzenia i od ich wartości (ilości satoshi przypisanych do danej reklamy).Średnia z ostatnich 5 dni (bo akurat robię podsumowanie kranów z których korzystam i zapisuję ilość uzyskanych satoshi w danym dniu) wynosi 72 satoshi.

 2. henryk pisze:

  Podoba mnie się rzetelny i obiektywny opis na temat krypto walut ,który Pani zrobiła. Bo sporo jest w sieci „naganiaczy” dla ,których liczy się zysk byle tylko złapać kogokolwiek na ref. link. Ma Pani rację sama idea jest piękna ale cóż z tego jak zaraz za ideą idzie sporo nieuczciwych ludzi. Nie inaczej było i jest dalej z religiami. A za religiami ciągnie się jak cień polityka itd.Także to cud,że to wszystko się jeszcze jakoś toczy.

Dodaj komentarz