Co to jest Bitcoin Cash? Krany do zbierania Bitcoin Cash.

Bitcoin – najpopularniejsza kryptowaluta na świecie 1 sierpnia 2017r. została rozdzielona na dwie: Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH). Na niektórych giełdach można spotkać oznaczenie BCC. Jednak BCC jest zarezerwowane dla kryptowaluty BitConnect. Możemy spotkać również oznaczenie XBC – dla spełnienia standardów międzynarodowych kodów walut.

Jest to wynikiem zjawiska zwanego Fork (z angielskiego – widelec). Główny blok 478 558 został rozbity na dwa bloki – Bitcoin oaz Bitcoin Cash. Do czasu rozbicia obydwie kryptowaluty mają tę samą Wielką Globalną Internetową Księgę Transakcji. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ Od czasu Forku każda z nich ma odrębną Księgę.

Bitcoin Cash, tak jak Bitcoin opiera się na technologii Blockchain, czyli zapisu danych w blokach o wielkości 1 MB, generowanych co 10 minut.

Ważne jest, aby pamiętać, że Bitcoin Cash nie jest altcoinem. Jest twardym rozwidleniem Bitcoin, co oznacza, że przy tworzeniu został użyty jednakowy algorytm (SHA256), limit monet pozostaje ten sam (docelowo wydobyte będzie tylko 21 milionów BCH). Bitcoin Cash jest kontynuacją projektu Bitcoin jako cyfrowa gotówka peer-to-peer dla Internetu. Jest w pełni zdecentralizowany, nie wymaga żadnej strony trzeciej do działania, z uprawnieniami zapewniającymi rozwój.

Bitcoin Cash powstał ponieważ z biegiem czasu pojemność bloków Bitcoin okazała się zbyt mała w stosunku do popytu. To spowalniało transakcje wydłużając je od kilkunastu godzin, a nawet do kilkunastu dni i zwiększało koszty transakcji. Idea, by zwiększyć pojemność bloków w BTC nie uzyskała szerokiego poparcia dlatego pojawił się BCH. Bloki BCH mają pojemność 8MB. To pozwala górnikom w łańcuchu BCH przetwarzać więcej płatności na sekundę. Umożliwia to szybsze i tańsze transakcje, a w przypadku mikropłatności z kranów kryptowalut jest to bardzo ważne.

Bitcoin Cash (BCH) podstawowe informacje o walucie:

Razem BCH (suma wszystkich obecnie istniejących Bitcoin Cash: 16 910 392 BCH

Kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących BCH: 30 257 827 217 USD

Bitcoin Cash Kurs:

1 BCH = $ 1,789.3 USD (2018-01-21 08:56:13)

STRONY DO ZBIERANIA BITCOIN CASH W

adBCH

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ 

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij REGISTER. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się powinna pojawić się informacja, że rejestracja przebiegła poprawnie.

Teraz już możesz zalogować się do programu. Zrób to według wzoru:

Po zalogowaniu otworzy się strona:

Kliknij Surf – otworzy się kolejna strona:

Po rozwiązaniu reCAPTCHA otworzy się kolejna strona:

Po kliknięci VIEW reklama otwiera się w nowym oknie i zaczya się odliczać czas. Kiedy reklama wyświetli się zamykamy ją i pojawia się koleja reklama.

WYPŁATA:

Chcąc zrobić wypłatę uzbieranych środków należy kliknąć Withdraw w bocznym menu. Jak widać na screenie, są dwie możliwości wypłat: do mikro portfela MICROPOT bądź do naszego portfela kryptowalut. Ja wybrałam opcję wypłaty do portfela . W tym wypadku minimum do wypłaty wynosi obecnie 0.00150000 satoshi BCH.

Kran na dzień dzisiejszy jest wypłacalny. Zlecone wypłaty znajdziemy klikając w menu bocznym Withdraw History. Na screenie widzisz moją wypłatę:

PROGRAM PARTNERSKI:

Klikając w menu bocznym Referral system otworzy się strona, na której znajduje się link do promowania kranu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od ponad dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz