Co to jest Bitcoin Cash? Krany do zbierania Bitcoin Cash.

Bitcoin – najpopularniejsza kryptowaluta na świecie 1 sierpnia 2017r. została rozdzielona na dwie: Bitcoin (BTC) i Bitcoin Cash (BCH). Na niektórych giełdach można spotkać oznaczenie BCC. Jednak BCC jest zarezerwowane dla kryptowaluty BitConnect. Możemy spotkać również oznaczenie XBC – dla spełnienia standardów międzynarodowych kodów walut.

Jest to wynikiem zjawiska zwanego Fork (z angielskiego – widelec). Główny blok 478 558 został rozbity na dwa bloki – Bitcoin oaz Bitcoin Cash. Do czasu rozbicia obydwie kryptowaluty mają tę samą Wielką Globalną Internetową Księgę Transakcji. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ Od czasu Forku każda z nich ma odrębną Księgę.

Bitcoin Cash, tak jak Bitcoin opiera się na technologii Blockchain, czyli zapisu danych w blokach o wielkości 1 MB, generowanych co 10 minut.

Ważne jest, aby pamiętać, że Bitcoin Cash nie jest altcoinem. Jest twardym rozwidleniem Bitcoin, co oznacza, że przy tworzeniu został użyty jednakowy algorytm (SHA256), limit monet pozostaje ten sam (docelowo wydobyte będzie tylko 21 milionów BCH). Bitcoin Cash jest kontynuacją projektu Bitcoin jako cyfrowa gotówka peer-to-peer dla Internetu. Jest w pełni zdecentralizowany, nie wymaga żadnej strony trzeciej do działania, z uprawnieniami zapewniającymi rozwój.

Bitcoin Cash powstał ponieważ z biegiem czasu pojemność bloków Bitcoin okazała się zbyt mała w stosunku do popytu. To spowalniało transakcje wydłużając je od kilkunastu godzin, a nawet do kilkunastu dni i zwiększało koszty transakcji. Idea, by zwiększyć pojemność bloków w BTC nie uzyskała szerokiego poparcia dlatego pojawił się BCH. Bloki BCH mają pojemność 8MB. To pozwala górnikom w łańcuchu BCH przetwarzać więcej płatności na sekundę. Umożliwia to szybsze i tańsze transakcje, a w przypadku mikropłatności z kranów kryptowalut jest to bardzo ważne.

Bitcoin Cash (BCH) podstawowe informacje o walucie:

Razem BCH (suma wszystkich obecnie istniejących Bitcoin Cash: 16 910 392 BCH

Kapitalizacja rynkowa (wartość rynkowa wszystkich obecnie istniejących BCH: 30 257 827 217 USD

Bitcoin Cash Kurs:

1 BCH = $ 1,789.3 USD (2018-01-21 08:56:13)

STRONY DO ZBIERANIA BITCOIN CASH

Moon Cash

WAŻNE: Zanim zarejestrujesz się do programu musisz najpierw założyć mikrowaleeet CoinPot ponieważ bezpośrednio do niego będą przesyłane zebrane Bitcoin Cash. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w PoinPot możesz zrobić to teraz klikając w link https://coinpot.co/ lub na stronie rejestracji do programu Moon Cash.

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się następująca strona:

Kliknij sign in i otworzy się strona rejestracji. Zarejestruj się zgodnie z podanym wzorem:

Po wpisaniu swojego adresu Email, przepisaniu Captcha i kliknięciu Sign in otworzy się strona:

Kliknij claim now i rozwiąż captcha:

Następnie kliknij Claim. Otworzy się strona:

Otworzy się okno wskazujące zebrane Bitcoin Cash od ostatniego kliknięcia, wartość bonusów i podsumowanie zebranych Bitcoin Cash wraz z bonusami, które zostaną dopisane do Twojego konta. Zamykamy okno klikając Close lub X znajdujący się u góry strony i wracamy na stronę główną gdzie widzimy zbierające się Bitcoin Cash:

Pojawia się wówczas napis please wait, który po 5 minutach zmieni się w claim now i wówczas możemy powtórnie zbierać BCH. Nie musimy tego robić co 5 minut ponieważ BCH będą zbierane cały czas dokąd nie klikniemy powtórnie claim now, ale powinniśmy to robić w miarę często ponieważ licznik z czasem zwalnia i zbiera się coraz mniej monet.

Zebrane monety widoczne są w coinpot balance. Kiedy otworzysz swój mikrowallet CoinPot zobaczysz je tam:

Z mikrowallet CoinPot możesz przelać BCH do swojego portfela kryptowalet. Jężeli nie masz jeszcze takiego portfela możesz założyć go w CoinPayments:

Instrukcję zakładania i poruszania się po portfelu CoinPayments znajdziesz TUTAJ.

Program partnerski

W zakładce referrals znajdziesz swój link referencyjny i banery do promowania programu. Polecając program otrzymujesz 25% wartości kliknięć Twoich poleconych oraz 1% Referral bonus za każdego akywnego poleconego.

BIG BTC WIN – BCH Faucet

BIGBTC.WIN to kran w którym zbieramy dwie darmowe kryptowaluty: BTC i BCH dlatego obydwa krany zostały opisane TUTAJ

Jeżeli nie potrzebujesz instrukcji poruszania się po stronie do programu możesz zarejestrować się klikając TUTAJ

adBCH

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ 

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij REGISTER. Otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go według wzoru:

Po zarejestrowaniu się powinna pojawić się informacja, że rejestracja przebiegła poprawnie.

Teraz już możesz zalogować się do programu. Zrób to według wzoru:

Po zalogowaniu otworzy się strona:

Kliknij Surf – otworzy się kolejna strona:

Po rozwiązaniu reCAPTCHA otworzy się kolejna strona:

Po kliknięci VIEW reklama otwiera się w nowym oknie i zaczya się odliczać czas. Kiedy reklama wyświetli się zamykamy ją i pojawia się koleja reklama.

WYPŁATA:

Chcąc zrobić wypłatę uzbieranych środków należy kliknąć Withdraw w bocznym menu. Jak widać na screenie, są dwie możliwości wypłat: do mikro portfela MICROPOT bądź do naszego portfela kryptowalut. Ja wybrałam opcję wypłaty do portfela . W tym wypadku minimum do wypłaty wynosi obecnie 0.00150000 satoshi BCH.

Kran na dzień dzisiejszy jest wypłacalny. Zlecone wypłaty znajdziemy klikając w menu bocznym Withdraw History. Na screenie widzisz moją wypłatę:

PROGRAM PARTNERSKI:

Klikając w menu bocznym Referral system otworzy się strona, na której znajduje się link do promowania kranu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od ponad dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kryptowaluty i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz