CLIXSENSE – OPIS PROGRAMU, INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO PANELU

Aktualizacja 08.08.2019r.

W dniu 31.07.2019r. program zmienił swoją nazwę na ySense.

W związku z tym zmienił się również link polecający.

Clixsense to międzynarodowy program działający i wypłacjący od lutego 2007r. Podstawową metodą zarobku w Clixense jest płatne wypełnianie ankiet. Dodatkowo możemy zarabiać wykonując drobne zadania oraz zapraszając do programu innych użytkowników. Członkostwo w Clixsense jest darmowe i w każdej chwili możemy z niego zrezygnować. Aby przystąpić do programu musisz mieć minimum 16 lat. Właścicielem strony jest Jim Grago (USA). Firma zarejestrowana jest na terenie Stanów Zjednoczonych. Liczba użytkowników: 7 371 373 – stan na 11 lutego 2017 roku. W programie jest forum w języku polskim.

Rejestracja do Clixsense: KLIKNIJ TUTAJ

Otworzy Ci się okno do rejestracji:

Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru podanego wyżej.

Pamiętaj o zatwierdzeniu regulaminu, a następnie kliknij na “Join Now”. Na podany podczas rejestracji e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Czasami link trafia do spamu – w przypadku długiego oczekiwania zajrzyj tam. Po aktywacji konta możesz się już zalogować klikając na „Sign In”. Po zalogowaniu się  otwiera się Twoje konto w programie:

METODY ZARABIANIA W CLIXSENSE:

Surveys

Surveys to płatne ankiety. Jak widać na screenie  mam w tej chwili do wypełnienia 1 ankietę.

Klikamy w Surveys i otwiera się strona:

Moja ankieta tym razem jest z YourSurveys, ale są też reklamy innych firm. Musimy pamiętać o wypełnieniu „SURVEYS PROFILE” żeby móc wypełniać ankiety. Ankiety jak widać są różnej wartości. W tym dziale zarabiamy najwięcej. Klikam w tym wypadku na „Yoursurveys” i otwiera się okno startowe ankiety.

Klikamy na start i najczęściej odpowiadamy na kilka pytań kwalifikacyjnych. Jeżeli nie zakwalifikujemy się do ankiety pojawia się takie okno:

Zamykamy je (klikając w „Close this Window” i pojawia się kolejne okno w którym klikamy „NO”.

Natomiast jeżeli zakwalifikujemy się do ankiety wówczas wypełniamy ją – po wypełnieniu pojawi się okno z gratulacjami. Zamykamy je i pojawia się okno jak wyżej na którym klikamy „YES”.

Offers

Offers to płatne oferty, zadania ankiety, granie w gry, oglądanie filmików, ściąganie aplikacji itp. Po kliknięciu w zakładkę otwiera się nam okno gdzie możemy korzystać z przedstawionych tam możliwości:

Tasks

Tasks to zadania do wypełnienia – płatne od 0,01$ do 0,7$. Są one wykonywane na zewnętrznej stronie Crowdflower na którą musimy się zarejestrować przy pomocy swojego konta Facebook. Przydatna jest tu znajomość języka angielskiego – z tłumaczem Google trudno będzie poradzić sobie. Początkowo zadania pojawiają się rzadko. Aby było ich więcej musimy wejść na poziom 1. Aby to zrobić trzeba wykonać co najmniej 100 pytań testowych w 10 zadaniach i uzyskać poprawność odpowiedzi minimum 70%. W każdym kolejnym poziomie otrzymujemy wyższe stawki.

Affiliates

Firma nagradza nas za promowanie programu innym użytkownikom.

Link do promowania programu znajduje się w naszym panelu:

Prowizje za polecanie programu od 16 lipca 2017r.:

  • 2 $ gdy nasz bezpośredni polecony zarobi w programie 5 $,

  • 20% prowizji od wykonanych ankiet, ofert i tasków przez naszych bezpośrednich poleconych. 

W zakładce Affiliates -> Banners znajdują się banery do promocji programu. Niżej natomiast Splash Page z naszymi linkiem polecającym.

Dodatkowy Dzienny Bonus

Daily Checklist Bonus – codzienna lista do wykonania dzięki której możemy otrzymać dodatkowy bonus.

Forum

Wchodzimy w zakładkę Forum, skrolujemy stronę w dół i znajduje się tam Poskie Forum.

ClixAddon

Jest to dodatek, który możemy sobie zainstalować – jest dostępny w naszym panelu u góry z prawej strony. Wystarczy kliknąć ClixAddon, wybrać wersję przeglądarki i zainstaluje się automatycznie. Będzie on na bieżąco informował Cię o dostępnych nowych ankietach czy innych ofertach.

Wypłata

Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu minimum 10$. Obecnie dostępne są procesory płatnicze: Payoner, Skrill, Tango Card, Payza. Wypłaty realizowane są w ciągu 2 do 5 dni roboczych.

Aby zlecić wypłatę przechodzimy do naszego głównego konta. W „My Account Detalis” na samym dole jest widoczne „Balance” naszego konta.

W momencie kiedy uzbieramy tam 10 $ pojawi się napis „Cashout” –> klikamy w niego -> otworzy się małe okienko (nie mogę zrobić screenu ponieważ nie mam w tej chwili minimum do wypłaty) -> wypełniamy je i zatwierdzamy wypłatę. Przy pierwszej zleconej wypłacie Clixsense wysyła najpierw 1 centa celem weryfikacji procesora płatności, a dopiero później resztę wypłaty. Wypłaty są widoczne na naszym koncie głównym w „My Account Detalis” – PAYOUTS – na screenie mojego konta widać, że wypłaciłam dotąd 135,20 $.

Przed pierwszą wypłatą musimy koniecznie uzupełnić nasz Profil klikając w szarego ludzika z prawej strony, a następnie w zakładkę Profile and Settings.

Rejestracja

Należy pamiętać o tym, że na jednym adresie IP jest możliwa rejestracja tylko jednego konta.

Do programu należy zalogować się przynajmniej raz na 90 dni. Jeżeli tego nie zrobimy nasze konto w programie zostanie zlikwidowane.

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC   TUTAJ

Rejestrując się  z powyższego linka partnerskiego możesz liczyć na moją pomoc w programie.
Znajdziesz mnie tutaj: Facebook – KLIKNIJ

Możesz także napisać do mnie na adres email: nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od pewnego czasu zajmuję się marketingiem internetowym. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii ClixSense i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „CLIXSENSE – OPIS PROGRAMU, INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO PANELU

  1. Linda pisze:

    Doskonały przewodnik po Clixsense, który nawiasem mówiąc, obecnie nazywany jest ySense, nadal jest jedną z najlepszych stron, aby zarobić trochę dodatkowych pieniędzy w Internecie.

Dodaj komentarz