BTCCLICKS – KRAN DARMOWYCH BITCOIN – INSTRUKCJA

Jest to kran działający na podobnej zasadzie co BitsForClicks. Jesteśmy tu nagradzani satoshi za klikanie w reklamy 10 – 40 sekundowe.

Do BTCClicks możesz się zarejestrować KLIKAJĄC TUTAJ

Otworzy się wówczas strona, jak niżej:

Klikamy „Signup” i otwiera się strona rejestracji:

Przy rejestracji podajemy nasz Email , rozwiązujemy CAPTCHA i klikamy „Sign Up”. Na podany przez nas Email zostanie przysłany link – klikając go weryfikujemy naszą pocztę. Następnie logujemy się do programu:

Logując się wpisujemy Email, który podaliśmy przy rejestracji oraz hasło i klikamy „Log In”. Otwiera się strona:

Klikamy w „Surf Ads” i pokazują się reklamy:

Przy każdej reklamie widzimy ile czasu będziemy ją oglądać i jaką ilością satoshi zostaniemy za to nagrodzeni. Ilość satoshi zmienia się w zależności od kursu BTC/$. Klikamy w reklamę. Po obejrzeniu rozwiązujemy CAPTCHA :

Może to być do rozwiązania proste działanie matematyczne – jak widać wyżej, bądź inny rodzaj captcha. Po rozwiązaniu captcha klikamy „Submit”. Pojawia się napis z ilością zdobytych satoshi. Zamykamy stronę i przechodzimy do następnej reklamy, a przy reklamach już obejrzanych pojawi się napis „Clicked„.

Po obejrzeniu wszystkich reklam najeżdżamy myszką na „Balance” i klikamy „Dashboard” (screen niżej). Zostajemy przeniesieni na naszą stronę główną.

Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu 10 000 satoshi. Klikamy w zakładkę „Withdraw”, pojawia się okno gdzie wpisujemy nasz Bitcoin Adress (adres naszego portfela BTC), hasło i zatwierdzamy wypłatę klikając „Withdraw”. Ja w tej chwili nie mogę zlecić wypłaty ponieważ nie mam na koncie minimum 10 000 satoshi, o czym zostałam poinformowana na czerwonym pasku.

Ilość wypłaconych dotąd mBTC widzimy w ACCOUNT STATS (na naszej stronie głównej). U mnie jest to w tej chwili 2.68325 mBTC, czyli 268 325 satoshi –  0,00268325 BTC. W zakładce „History” natomiast możemy obejrzeć historię naszych wszystkich wypłat.

Jest to część mojej historii wypłat. Pierwszą wypłatę otrzymałam 13.12.2015r.

Program godny uwagi. Wypłaty są realizowane systematycznie, najczęściej w przeciągu 24 godzin.

W programie można korzystać z konta standard – darmowe, lub opłacić konto premium. Można to zrobić w zakładce „Premium Membership”. Ja korzystam z konta standard więc nie potrafię określić czy to się opłaca.

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Marketing Internetowy stał się  moją pasją. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu Internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę, a Twoje zajęcie stanie sięTwoim sposobem na życie. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz