BIT FUN – NOWY KRAN BTC. INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO STRONIE

BIT FUN to platforma z, której zebrane satoshi wpłacane są bezpośrednio do mikrowallet CoinPot, dlatego jeżeli jeszcze nie masz w nim konta musisz się tam zarejestrować. Możesz to zrobić korzystając z mojego opisu portfela, który znajdziesz TUTAJ lub klikając w link:  https://coinpot.co/

DO PROGRAMU MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ KLIKAJĄC TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona:

Kliknij Register i zarejetruj się według podanego niżej wzoru:

Na podany podczas rejestracji Email zostanie przesłany link potwierdzający rejestrację. Kliknij w niego. Otrzymasz informację o tym, że rejestracja powiodła się i możesz zalogować się do swojego konta:

Po zalogowaniu się otworzy się strona:

Widzimy tu następujące możliwości korzystania ze strony:

FUN GAMES – GRY FUN

Znajdziesz tu ogromny wybór bezpłatnych gier przeglądarkowych (Flash i HTML5). Lista gier zawiera ulubione gry takie jak Cut The Rope, King Of Theives i Tentrix oraz wiele innych Arcade, Strategy, RPG i Puzzle.

FUN DICE

Gra w kości – możesz tu wykorzystać zarobione na platformie satoshi próbując swojego szczęścia 🙂 Gra jest prosta – wpisujesz kwotę zakładu i naciskasz przycisk roll …. i nie zapomnij trzymać kciuków 🙂

FUN OFFERS – OFERTY FUN

Tu zarabiasz satoshi wypełniając ankiety, oferty i korzystając z kranu BTC. Kran nalicza satoshi cały czas, ale tak samo jak jest to w innych platformach tego typu z czasem licznik zwalnia, dlatego należy odwiedzać stronę w miarę często. Wszystkie zarobki z tych ofert są wypłacane bezpośrednio na Twoje konto CoinPot i mogą być wycofane do portfela Bitcoin w dowolnym momencie. Minimalna kwota do wypłaty to 10 000 satoshi.

Klikamy View Offers i otwiera się strona:

Chcąc zebrać satoshi klikamy Claim now!

Otworzy się Captcha. Odsłaniamy napis, wpisujemy go w wyznaczone pole, klikamy Return to Page a następnie Claim (na dole).

Otworzy się okienko.

W okienku znajduje się informacja: „Faucet roszczenie udane.

Co teraz?

Możesz ponownie zgłosić się do kranu, ale gdy będziesz czekał… pomnóż swoje zarobki, grając w naszą prostą, zabawną grę w kości.

  • Zarabiaj jeszcze więcej, wypełniając oferty i ankiety.

  • Poleć nas swoim znajomym, aby otrzymać 50% prowizji od wszystkich roszczeń dotyczących kranów!

  • Zobacz transakcje na stronie konta”.

Zamknij okienko.

Wspomniane oferty, ankiety znajdziesz klikając w zakładkę Offer Toro.

Program partnerski

Klikając w zakładkę ACCOUNTREFERRALS znajdziesz swój link referencyjny oraz banery do promowania programu.

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

 

 

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od ponad dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „BIT FUN – NOWY KRAN BTC. INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO STRONIE

  1. Ostatnio zrobiłem gruntowny przegląd aktywnych kranów. Może się komuś przydać i oszczędzić czas na wyławianie najlepszych

Dodaj komentarz