adBTC – KRAN BTC. INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO STRONIE.

 

Kran adBTC działa od 2016r. Na dzień dzisiejszy jest wypłacalny.

DO PROGRAMU MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ

Po kliknięciu w link otworzy się strona widoczna na zdjęciu wyżej. Po kliknięciu REGISTER otworzy się formularz rejestracji. Wypełnij go zgodnie z zaleceniami podanymi na screenie niżej:

Po kliknięciu REGISTER na podany podczas rejestracji email przyjdzie link . Potwierdź go, aby zakończyć proces rejestracji.

Przy każdym logowaniu kliknij AUTHORIZE (patrz zdjęcie wyżej) i wypełnij formularz logowania zgodnie ze wskazówkami podanymi na screenie niżej:

Po kliknięciu LOGIN otworzy się strona jak niżej. Kliknij START EARNING BTC:

Wówczas otworzy się kolejna strona:

Jak wskazuje screen rozwiąż proste działanie matematyczne, wpisz jego wynik we wskazanym miejscu i kliknij WYŚLIJ ZAPYTANIE. Wówczas otworzy się strona:

Po kliknięciu START lub OPEN (opcjonalnie pojawia się  to lub to) otworzy się reklama w nowym oknie:

Czas oglądanej reklamy pokazany jest w oknie na górnym pasku. Po zakończeniu oglądania reklamy zamykamy okno i pojawia się nam nowa reklama. Znowu rozwiązujemy zadanie matematyczne klikamy START lub OPEN i oglądamy kolejną reklamę (nie zawsze trzeba rozwiązywać zadanie matematyczne – często pojawia się reklama bez tego). Po obejrzeniu ostatniej reklamy pojawi się strona z napisem:

Teraz możemy sprawdzić jeszcze dwie zakładki wskazane na screenie niżej gdzie są strony do obejrzenia:

Dowód wypłaty

Wypłata zlecona 11 kwietnia 2018r. w portfelu pojawiła się 15 kwietnia:

Znajdziesz mnie tutaj: Facebook  KLIKNIJ TUTAJ 

Możesz także napisać do mnie na ten adres mailowy:   nurczyk.kazimiera@gmail.com

Autor wpisu: Kazimiera Nurczyk.
Od ponad dwóch lat zajmuję się marketingiem internetowym.  Ciągle doskonalę swoje umiejętności i szukam nowych rozwiązań. Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w marketingu internetowym to zapraszam Cię do kontaktu. Pomoc, którą otrzymasz ode mnie ułatwi Ci pracę. Zapraszam Cię w tę niezwykle interesującą podróż.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Krany Bitcoin i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz